Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-09-14
„Renault-Nissan“ aljansas saugo pasaulinio elektromobilių lyderio

„Renault-Nissan“ aljansas saugo pasaulinio elektromobilių lyderio
Rugpjūtį aljansas pažymėjo istorinį pasiekimą – per vienus metus parduota 100 000 elektromobilių. Pardavus per 230 000 automobilių, „Nissan LEAF“ išlieka populiariausias pasaulyje elektromobilis.
 
„Renault-Nissan“ aljansas, didžiausias pasaulyje aplinkos neteršiančių automobilių gamintojas, nuo 2010 metų gruodžio, kai buvo pradėta „Nissan LEAF“ prekyba, pardavė savo 350 000-ąjį elektromobilį.
 
Rugpjūtį aljansas pažymėjo istorinį pasiekimą ir pramonės rekordą, per vienus prekybos metus pardavęs 100 000 elektromobilių.
 
Šiandien aljansui tenka pusė visame pasaulyje parduodamų elektromobilių. „Nissan LEAF“ išlieka visų laikų geriausiai parduodamu elektromobiliu: visame pasaulyje yra parduota per 230 000 šio modelio automobilių. O „Renault“ yra geriausius rezultatus Europoje pasiekiantis elektromobilių gamintojas.
 
Istoriniai „Nissan“ ir „Renault“ pasiekimai
„Renault-Nissan“ aljansas yra vienintelė pasaulinė automobilių gamintojų grupė, tiek individualiems, tiek verslo klientams siūlanti plačią, aplinkos neteršiančių automobilių gamą. Be LEAF, „Nissan“ nuo 2014 metų parduoda didžiąja dalimi Europos ir Japonijos rinkoms skirtą lengvą komercinį automobilį „e-NV200“. Kartu su ZOE, „Renault“ taip pat parduoda komercinį „Renault Kangoo Z.E“, SM3 Z.E. sedaną ir dviejų vietų miesto miniautomobilį „Twizy“. 
 
Iki šios dienos 48-iose pasaulio rinkose „Nissan“ pardavė per 250 000 elektromobilių. Visi „Nissan LEAF“ elektromobiliai nuvažiavo daugiau nei 2,7 milijardo kilometrų, taip atmosferą apsaugodami nuo apskaičiuotų 455 249 190 tonų anglies dvideginio (CO2)1. Jungtinės Amerikos Valstijos, Japonija ir Europa sudaro 90 procentų visos LEAF rinkos; lyderė yra JAV, kuriose parduota apie 97 000 automobilių, po jų eina Japonija (68 000) ir Europa (61 000).
 
Pirmasis „Renault“ elektromobilis „Kangoo Z.E.“ prekybos vietose pasirodė 2011 metų spalį. Nuo to laiko „Renault“ pardavė 100 000 elektromobilių, o jubiliejinė ceremonija buvo surengta Norvegijoje – klientui buvo perduotas „Renault ZOE“. ZOE yra populiariausias elektromobilis Europoje, jo pardavimams pirmąjį šių metų pusmetį padidėjus 32 procentais, „Renault“ tapo geriausius rezultatus Europos rinkoje pasiekusiu elektromobilių gamintoju. Šiuo metu vienas iš keturių Europos keliais važinėjančių elektromobilių yra „Renault“.
 
Technologijos naujienos ir didėjantis, su viena įkrova nuvažiuojamas, atstumas
 
Praplėsdamas aplinkos neteršiančių technologijų galimybių ribas, aljansas vis tobulina savo elektromobilių gamą ir jos ypatybes, siekdamas atitikti klientų lūkesčius ir poreikius.
 
2015 metų pabaigoje JAV ir Japonijoje, o 2016 metų pradžioje – ir Europoje, „Nissan“ pradėjo prekiauti atnaujintu „Nissan LEAF“, kurio akumuliatoriuose sukaupiamos energijos pakanka įveikti 250 kilometrų atstumą2.
 
„Renault“ praėjusiais metais ZOE viena akumuliatoriaus įkrova įveikiamą atstumą padidino 30 kilometrų ir 10 procentų sutrumpino įkrovos laiką. „Renault“ inžinieriai padidino variklio efektyvumą, optimizuodami jo elektronikos valdymo sistemą. 
 
Aljansas toliau plėtoja naujoves, savo patirtį elektromobilių gamyboje derindamas su kitų pažangių technologijų panaudojimu. Sausį aljansas pranešė apie savo planus iki 2020 metų pradėti daugiau nei 10 savavaldžių modelių gamybą. Ši technologija bus panaudota masiniuose modeliuose ir siūloma už prieinamą kainą, taip patvirtinant aljanso siekį gaminti aplinkos neteršiančias ir visiškai saugias transporto priemones.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt