Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-09-28
„Renault“ pakelia uždangą nuo savo naujausio koncepcinio modelio „Trezor“

„Renault“ pakelia uždangą nuo savo naujausio koncepcinio modelio „Trezor“
2010 metais atnaujintą „Renault“ markės stilių pristatė koncepcinis modelis „DeZir“, parodydamas paprastas, šiltas ir jausmingas linijas.

Kaip visavertis „DeZir“ įpėdinis, TREZOR pažymi naujo markės dizaino ciklą.

2016 metų rugsėjo 29 dieną, ketvirtadienį, įspūdingų proporcijų koncepcinį modelį TREZOR pristatys „Groupe Renault“ vadovas Carlosas Ghosnas ir už dizainą atsakingas vyriausiasis „Renault“ viceprezidentas Laurensas van den Ackeris.
 
Nuo 2012 iki 2016 metų, atnaujinusi visus savo modelius, „Renault“ markė šiandien išsiskiria kaip naujausių modelių gamą siūlantis automobilių gamintojas Europoje (1).
 
TREZOR pradeda naują „Renault“ stiliaus istorijos etapą. Naujojo koncepcinio modelio pavadinimas asocijuojasi su vertingu, įvairiapusiu objektu, kurį verta pamatyti ir ištyrinėti. Raidė „Z“ simbolizuoja išskirtinai elektrą naudojančią Z.E. pavaros sistemą (2). 
 
2016 metų Paryžiaus automobilių parodoje TREZOR bus pristatytas rugsėjo 29 dieną, ketvirtadienį, 9 val. 15 min, 1-ojoje salėje esančiame „Renault“ stende. Jo pristatyme dalyvaus Carlosas Ghosnas ir Laurensas van den Ackeris.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt