Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-01-27
„Renault“ paskelbė, kada Europoje pardavinės tik elektrinius automobilius - turi ir planą B

„Renault“ paskelbė, kada Europoje pardavinės tik elektrinius automobilius - turi ir planą B
Kaip ir kiti gamintojai, „Renault“ intensyviai ruošiasi elektrinei ateičiai. Bet kada prancūzų automobilių gamintojas europiečiams nebesiūlys automobilių su vidaus degimo varikliu?
 
„Renault“ grupės pardavimai krenta jau trečius metus. Pernai, nepaisant „Alpine“, „Dacia“ ir net „Lada“ augimo, grupės pardavimai nukrito 4,5 %. Pardavimų kritimas yra susijęs su pandemija ir medžiagų trūkumų (ypač puslaidininkių krize), todėl „Renault“ optimistiškai žiūri į ateitį. Tik kaip ji skambės?
 
Na, nuo 2030-ųjų metų europiečiams „Renault“ nebeskambės išvis - nuo to laiko „Renault“ planuoja nebepardavinėti automobilių su vidaus degimo varikliais. „Renault“ nesiryžta teigti, kad taps tik elektromobilių gamintoju - kituose regionuose rombo markė tikriausiai dar siūlys benzininius automobilius. Tiesą sakant, net ir Europai „Renault“ turi paruošusi planą B.
 
Visišką „Renault“ gamos elektrifikaciją Europoje gali sustabdyti tik išoriniai faktoriai. Tokie kaip nepakankama įkrovimo infrastruktūros plėtra. Ir tai yra įmanoma, jei žemyną ims kaustyti energijos krizė. Elektrifikaciją gali stabdyti ir medžiagų trūkumas, baterijų problemos ir kiti faktoriai. Koks tas planas B? Na, „Renault“ jo nedetalizuoja, bet tuo atveju markė išlaikys kelis benzininius modelius. Anksčiau buvo skelbiama, kad 2030 metais „Renault“ modelių gamą sudarys 90 % elektromobilių - galbūt tas planas A dabar virto planu B?
 
Europos Sąjunga norėtų užbaigti lengvųjų automobilių su vidaus degimo varikliais pardavimus iki 2035-ųjų. „Renault“ teigia, kad „Dacia“ markė irgi bus elektrifikuota, bet tik paskutiniu įmanomu momentu. Tai - pigių automobilių gamintojas, kuris gali pasipelnyti siūlydamas pigias mašinas, kai kiti gamintojai pasitrauks prie neišvengiamai brangesnių elektromobilių. Be to, technologijos turi atpigti, nes „Renault“ nori išlaikyti biudžetinį „Dacia“ lygį.
 
Tas planas B gali atrodyti kaip ryžto trūkumas arba atvirumas. Galite neabejoti, kad ir kiti automobilių gamintojai galvoja apie tai, kad elektrifikacijos tikslai gali būti nesuderinami su rinkos sąlygomis po 5-10 metų. „Renault“ ruošia ne vieną elektrinį modelį - „Renault MEGANE E-TECH Electric“ jau greitai pasirodys salonuose, bet tikriausiai visi labiausiai laukia „Renault 5“ - retro dizaino įkvėpto mažo elektrinio hečbeko, kuris konkuruos su „Fiat New 500“ ir „Honda e“.
 
Daugiau apie Renault Megane, 2022 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt