Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-04-01
„Renault Samsung Motors“ naujiena: visureigio ir sedano darna „XM3 INSPIRE“ modelyje

„Renault Samsung Motors“ naujiena: visureigio ir sedano darna  „XM3 INSPIRE“  modelyje
Seulo automobilių parodoje „Renault Samsung Motors“ atskleidė naujausią savo kozirį – čia buvo pademonstruotas naujojo parodomojo „XM3 INSPIRE“ dizainas. Konkurencingame kompaktiškų automobilių segmente šis modelis neabejotinai išsiskiria savo unikaliu ir inovatyviu dizainu ir žymi naują „Renault Samsung Motors” dizaino etapą.

„XM3 INSPIRE“ dizainas harmoningai apjungia iš pažiūros nesuderinamas savybes. Tai ir visureigis ir dinamiškas sedanas  be jokių automobilio erdvės ar talpumo kompromisų. Viršutinė automobilio dalis yra aptaki ir dinamiška, kokia būdinga sedanams. Paslėpta stogo linija, chromo juostos ir stiklinis stogas – visa tai atskleidžia elegantiškąją automobilio pusę. Tuo tarpu apatinė jo dalis yra tvirta ir masyvi kaip visureigio: didelės juodos ratų arkos, 19 colių ratai ir plačios dizaino detalės. Dvigubas aliuminio išmetimo vamzdis išryškina sportiškąją naujojo automobilio pusę.

„Renault Samsung Motors“ pristatytas parodinis „XM3 INSPIRE“ automobilis savo linijomis reprezentuoja ateities transporto priemonę, kur puikiai dera visureigio sportinė proporcija ir sedano elegancija. Siekdami patenkinti mūsų klientų lūkesčius Pietų Korėjoje, siekėme sukurti elegantiškiausią pasaulyje automobilį - simbolinį modelį, kuris žymės tikrą „Renault Samsung Motors“ dizaino transformaciją,“ – teiga Laurens Van den Acker, „Groupe Renault“ dizaino vadovas.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt