Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-03-12
„Tesla“ pagamino milijoninį elektromobilį ir taip įrodo, kad visus lenkia septynmyliais žingsniais

„Tesla“ pagamino milijoninį elektromobilį ir taip įrodo, kad visus lenkia septynmyliais žingsniais
 
„Tesla“ paskelbė, kad iki šiol pagamino tiek elektromobilių, ko nėra padaręs nei vienas automobilių gamintojas.
 
Dar prieš kelerius metus daugelis žmonių netikėjo, kad „Tesla“ gali pasiekti tokią sėkmę ir būti pagrindiniu elektromobilių gamintoju visame pasaulyje.
 
Prie šios sėkmės ypatingai prisidėjo naujausi gamintojo elektromobiliai: „Model S“, „Model X“ bei „Model 3“.
 
Dabar į rinką atkeliauja ir naujasis „Model Y“ elektromobilio modelis, kuris tuo pačiu žymi reikšmingą „Tesla“ ir visos elektromobilių pramonės etapą.
 
Generalinis „Tesla“ direktorius Elonas Muskas paskelbė, kad kompanija tik ką pagamino milijoninį elektromobilį ir tapo pirmuoju automobilių gamintoju, pasiekusį šį tikslą.
 
Pateikiamos „Model Y“ elektromobilio ir jį pagaminusios komandos nuotraukos.
 
 
Iki šiol joks kitas automobilių gamintojas nėra pasiekęs tokio gamybos masto, kai kalbame apie vien elektra varomas lengvąsias transporto priemones.
 
Ši naujiena tuo pačiu rodo ir tai, kad per paskutinį ketvirtį stipriai išaugo „Tesla“ elektromobilių gamybos apimtys.
 
„Tesla“ gamybos pajėgumai stipriai padidėjo nuo pat šių metų pradžios, kai savo veiklą pradėjo Šanchajuje, Kinijoje, pastatyta „Gigafactory 3“ gamykla. Antra didžiausia „Tesla“ elektromobilius gaminanti gamykla pasaulyje.
 
„Tesla“ planuoja šiais metais „Gigafactory 3“ gamykloje pagaminti 150 000 elektromobilių, Fremonto gamykloje Kalifornijoje pagaminti 500 000 automobilių.
 
Tad vien per šiuos metus „Tesla“ gamybos pajėgumai pasieks 650 000 elektromobilių, nors jau numatytos ir atliekamos gamyklų rekonstrukcijos juos gali padidinti ir iki 750 000 vienetų.
 
Remiantis praėjusių metų gamybos apimtimis ir tuo, kad „Tesla“ tik ką pagamino milijoninį elektromobilį – vadinasi šiuo metu „Tesla“ per mėnesį sugeba pagaminti apie 40 000 elektromobilių.
 
Turint galvoje, kad didžioji dalis senųjų automobilių gamintojų apie tokias gamybos apimtis gali tik pasvajoti ir geriausiu atveju tiek elektromobilių žada pagaminti per metus – „Tesla“ juos lenkia septynmyliais žingsniais.
 
Kol kas vieninteliu rimtesniu konkurentu „Tesla“ kompanijai gali būti laikoma tik „Volkswagen“ kompanija. Pastaroji jau gamina savo elektromobilius Cvikau gamykloje ir jau šią vasarą žadama, kad rinkoje pamatysime daugybę „ID.3“ elektromobilių. 
 
Planuojama per metus tokių automobilių pagaminti apie 330 000 vienetų, tad greičiausiai artimiausiais metais didžiausiai kova ir virs tarp šių dviejų automobilių gamintojų.
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt