Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-02-02
„Tesla Semi“ yra paruoštas gamybai, tačiau yra kliūtis: Elonas Muskas įvardijo pagrindinę priežastį

„Tesla Semi“ yra paruoštas gamybai, tačiau yra kliūtis: Elonas Muskas įvardijo pagrindinę priežastį
„Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas bendrovės 2020 m. ketvirtojo ketvirčio pajamų ataskaitoje teigė, kad elektrinio „Tesla Semi“ vilkiko inžinerijos darbai yra baigti. Bendrovė tikisi pradėti „Tesla Semi“ pristatymą šiais metais.
 
Vienintelis dalykas, ribojantis galimybes juos gaminti dabar, yra baterijos elementų prieinamumas.
 
„Pagrindinė priežastis, kodėl mes nepagreitinome naujų produktų gamybos, pvz., „Tesla Semi“, yra ta, kad mes paprasčiausiai neturime tam pakankamai baterijų elementų“, – sakė Muskas.
 
Muskas pridūrė, kad įmonė tikisi turėti pakankamai baterijų, kai tik pradės gaminti 4680 baterijų paketą, kurį ji sukūrė vadinamuoju „biskvito“ dizainu, leidžiančiu gauti daugiau energijos tankio, kuris lemia didesnį nuvažiuojamą atstumą. 
„Tesla Semi“ naudos penkis kartus daugiau baterijų, nei automobilis, tačiau vilkikų neparduosi penkis kartus daugiau nei automobilių, todėl mums būtų ganėtinai brangu gaminti „Tesla Semi“ dabar, – pasakė Muskas. „Bet mums bus prasminga tai padaryti, kai tik galėsime pašalinti baterijų gamybos apribojimus.“
 
Šis suvaržymas rodo tą pačią išvadą dėl galimybės „Tesla“ sukurti furgoną, pridūrė Muskas, o apribojimo panaikinimas taip pat leis „Tesla“ tęsti šios transporto priemonės kategorijos plėtrą, sakė jis.
 
„Tesla“ turi didelių planų „eksponentiškai“ padidinti baterijų gamybą, siekdama, kad iki 2022 m. būtų sukuriama 200 gigavatvalandžių per metus. Tikslas, kad iki tų metų būtų galima pagaminti apie 40 proc. (su būsimais proceso patobulinimais) to kiekio.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt