Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-01-05
Tik pasižiūrėkite - „Ferrari“ sukūrė dar vieną išskirtinai gražų automobilį

Tik pasižiūrėkite - „Ferrari“ sukūrė dar vieną išskirtinai gražų automobilį
Prakalbus apie itališką automobilių klasiką iškart mintyse daugumai ima suktis žodis „Ferrari“. Tikriausiai niekas nepaneigs, jog būtent šis gamintojas geriausiai atstovauja savo šaliai superautomobilių pasaulyje. „Ferrari“ kūrėjai nuolatos moka nustebinti savo gerbėjus. Šį kartą jie paruošė dar vieną staigmeną.
 
„Ferrari SP275 RW Competizione“ – naujas žaisliukas, kurį galės įsigyti pirkėjai. Šis gražuolis yra aprūpintas 6,3 litro V12 varikliu, naudotu „F12 tdf“ modelyje.
 
Automobilis iš viso turi 770 arklio galių, kurios perduodamos į galinius ratus per septynių laipsnių dvigubos sankabos transmisiją. „Ferrari SP275 RW Competizione“ vairuojamas visais keturiais ratais.
 
 
Daugiau charakteristikų „Ferrari“ atskleisti nenorėjo. Galima prisiminti, jog „F12 tdf“ 100 km/val. greitį pasiekia per 2,9 sekundės ir išvysto didesnį nei 330 km/val. greitį. Tikėtina, jog „Ferrari SP275 RW Competizione“ savo parametrais nenusileidžia.
 
Deja, turtuoliams teks nusivilti - egzistuoja tik vienas gražuolis „Ferrari SP275 RW Competizione“, sukurtas išbandyti dizainui ir dalyvauti įvairiose parodose.
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt