Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-08-23
Tokios geležinkelių sankryžos kaip kad Australijoje, nepamatysite niekur kitur Europoje

Tokios geležinkelių sankryžos kaip kad Australijoje, nepamatysite niekur kitur Europoje
 Jau turėjome progos pasigėrėti įspūdingais ir unikaliais Australijos keliais. Tačiau, pasirodo, unikalumo ten netrūksta ir kiek kitokio pobūdžio keliams – geležinkeliams. Netoli Rokhamptono miesto (Kvinslandas, Australija) galima pamatyti unikalų pasaulyje inžinerinį įrenginį – geležinkelių sankryža. Joje bėgiai susikerta beveik 90 laipsnių kampu. 
 
Vieni iš susikertančių bėgių veda į netoliese esantį cukraus kombinatą. Kai į jį ar iš jo važiuoja traukinio sąstatas, mašinistas nuotoliniu būdu nuleidžia pakeliamus bėgius, jais pravažiuoja sankryžą, o bėgiai į pradinę padėtį po kurio laiko grįžta automatiškai.
 
 
Taip lėtaeigis prekinis traukinys kerta 160 km/val. greičiu švilpiančių greitųjų traukinių magistralę, greitiesiems savo broliams nesudarydamas jokių papildomų sunkumų. Nereikia ir milžiniškų infrastruktūrinių investicijų.
Jei pagrindiniu geležinkeliu lekia greitasis traukinys, bėgių nuleidimo įranga neveikia – net jei mašinistas pamėgintų ją įjungti.
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt