Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-02-02
Top markės pagal „Google“ paiešką – stebina augantis lyderis

Top markės pagal „Google“ paiešką – stebina augantis lyderis
Praėjusiais metais dominavo vos trys automobilių gamintojai pagal vartotojų paieškas „Google“ naršyklėje. Remiantis kiekvienos valstybės vartotojų paieška „Google“ sistemoje, sudarytas žemėlapis, kokių automobilių markių 2016 metais labiausiai buvo ieškota. Pateikti duomenys iš 193 valstybių.
 
Įdomu tai, kad net trys automobilių gamintojai sudarė 73 proc. visų paieškų. Beje, viena iš šių populiariausių markių daugiausiai „googlinta“ ir Lietuvoje.
 
Turbūt mažai kas nustebs sužinojęs, jog lietuviai internete daugiausiai informacijos ieškojo apie BMW markės automobilius. Tokia pati situacija ir su latviais bei daugeliu kitų Europos šalių – BMW, pagal vartotojų paiešką, užėmusi nemažą Europos dalį.
 
Populiariausių markių paieška Europoje
 
Tačiau toli gražu tai ne pirmoje vietoje esanti automobilio markė, remiantis „Google“ paieškos rezultatais, praėjusiais metais populiariausia markė buvo „Toyota“, kuria labiausiai domėjosi net 74 šalys.
 
Antroje vietoje BMW – šia marke domėjosi 51 šalis. Turbūt didžiausią nuostabą kelia tai, kad „Hyundai“ liko trečioje vietoje, šia marke labiausiai domėjosi net 17 valstybių.
 
Būtent šie trys automobilių gamintojai sudarė net 73 proc. visų paieškų.

 
Kur dingo svajonės apie superautomobilius? Pasirodo, iš 193 išnagrinėtų valstybių vos viena praėjusiais metais labiausiai domėjosi būtent superautomobiliu – tai Nigeris, kur populiariausia ieškoma markė tapo „Bugatti“.

Populiariausių markių paieška pasaulyje
 
Stebina tai, kad nėra ištikimybės nacionaliniam gamintojui, tuo pasižymėjo vos kelios šalys, tai: Vokietija, kur gaminamas BMW, Prancūzija su „Renault“, Švedija su „Volvo“ bei Italija su „Fiat“.
 
Štai „Hyundai“, kuris užėmė net trečią vietą tarp populiariausių pasaulyje ieškotų automobilių, savo šalyje (Pietų Korėjoje) dominuojančią padėtį turėjo užleisti BMW. Lygiai taip pat Japonija, kuri gamina „Honda“, taip pat „Toyota“, taip pat užleido pozicijas BMW markės automobiliams.

VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt