Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-12-19
Tūkstančio AG superelektromobilis jau gąsdina konkurentus

Tūkstančio AG superelektromobilis jau gąsdina konkurentus
Superelektromobilių rinkoje darosi karšta. Ilgą laiką dominavusi Elono Musko įkurta kompanija „Tesla“, siūlanti modelius su „Ludicrous“ režimu, kuriems neprilygsta net eilė „Ferrari“ ar „Lamborghini“ modelių, sulaukia vis daugiau konkurentų.

Vienas tokių – „Lucid“ kūrinys. Sportiškesnis, agresyvesnis, galingesnis ir turintis įveikti daugiau kilometrų vienu įkrovimu. Bent jau taip tvirtina gamintojas, kuris neseniai ištraukė savo kūrinį į dienos šviesą. Praėjusią savaitę įvyko oficiali superelektromobilio premjera.

 
„Lucid Air“ yra orientuotas į premium klasės flagmanus. Taigi spaudimą turėtų jausti ne tik „Tesla“, bet ir tokie grandai kaip „Audi“, BMW ar „Mercedes-Benz“. Tiesa, iki 2018 metų pastarosios kompanijos dar gali kvėpuoti laisviau, nes tik tuomet planuojama pradėti „Air“ gamybą.
 
Gamintojas tvirtina, jog jų kūrinys turės 100 kilovatvalandžių bateriją ir to pakaks vienu įkrovimu įveikti maždaug 500 kilometrų atstumą.

 
Automobilį į priekį veš du elektros motorai, skirti kiekvienai ašiai. Iš viso bus generuojama net tūkstančio arklio galių kaimenė, kurios pagalba iki 100 kilometrų per valandą pavyks įsibėgėti per 2,5 sekundės. Su tokiais parametrais net ir „Bugatti Chiron“ gali sulaukti rimtos konkurencijos traukos lenktynių trasoje.
 
„Lucid Air“ kaina turėtų siekti apie 96 tūkstančius JAV dolerių.

VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt