Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-03-05
Vaizdas užgniaužia kvapą – štai kaip atrodo 200 mln. dolerių vertės „Tesla“ elektromobiliai

Vaizdas užgniaužia kvapą – štai kaip atrodo 200 mln. dolerių vertės „Tesla“ elektromobiliai
 
„Tesla“ kompanija ketina išsiųsti daugybę „Tesla“ elektromobilių į Europą ir taip senajame žemyne padidinti savo „Model 3“ pardavimus.
Anksčiau šį mėnesį buvo pranešama apie pirmajį masinį „Tesla Model 3“ elektromobilių pristatymą į Zebriugės uostą Belgijoje.
 
Generalinis kompanijos direktorius Elonas Muskas patvirtino, kad tąkart kompanija susidūrė su šiokiais tokiais sunkumais ir automobilių pristatymas vėlavo vieną dieną.
 
Vėliau buvo pranešama, kad „Tesla“ pasirašė kontraktą su vietos kompanija „ICO“, kad paspartintų „Model 3“ pristatymą, tačiau gana greitai ją nutraukė, nes Belgijoje prasidėjo darbuotojų streikai ir „Tesla“ nusprendė, kad geriau jau patys užsiims šiuo darbu.
 
Nuo to laiko „Tesla“ bando padidinti savo elektromobilių pristatymo apimtis į Europą ir paskutinioji žinia yra ta, kad kompanija jau pasirengusi į Europą išsiųsti 4000 elektromobilių.
 
Pasidalinta šia įspūdinga nuotrauka, kurioje matome San Francisko uoste stovinčius ir parengtus krauti į laivą 200 mln. JAV dolerių vertės „Tesla“ elektromobilius. Tokia suma gaunama darant prielaidą, kad vidutinė elektromobilio kaina yra 50 000 JAV dolerių.
 
©twitter.com

Taip pat yra žinoma, kad keletas panašios apimties krovinių jau keliauja į Europą ir Kiniją.

Nuotraukoje matomas vaizdas yra išties įspūdingas ir čia yra praktiškai toks kiekis elektromobilių, kiek „Tesla“ sugeba pagaminti „Model 3“ per vieną savaitę. Įspūdinga, ypač kai prieš metus tiek elektromobilių kompanija pagamindavo kone per 7 mėnesius.

Dar vienas įdomus dalykas yra tai, kad po nuotrauka teigiama, jog „2011-aisiais Tesla pagamino 0 automobilių, o 2019-aisias pagamins apie 500 tūkstančių“.

Žinoma, čia turima galvoje „0“ neskaičiuojant „Roadster“ elektromobilio, o „500k“ elektromobilių skaičius bus iš viso skaičiuojant nuo pirmojo „Tesla“ elektromobilio iki šių metų pabaigos, o ne kiek „Tela“ iš viso pagamins elektromobilių tik per šiuos metus.

Ne kartą girdėjome, kaip „Tesla“ susiduria su įvairiomis kliūtimis, tačiau kompanija per pastaruosius 5-erius metus praktiškai kasmet dvigubina pagaminamų elektromobilių skaičių, nuolat auga ir ši nuotrauka yra geriausias to atspindys.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt