Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-10-05
Visiškai kitokie ateities sunkvežimiai pagal Audi

Visiškai kitokie ateities sunkvežimiai pagal Audi
Sunkiosios transporto priemonės jau ilgą laiką nesulaukia jokių esminių pokyčių. Vis dėlto, viena dizainerių grupė sumanė išsklaidyti šį nuobodulį ir sukūrė visiškai kitokį „Audi“ sunkvežimių dizainą.
 
„Truck for Audi“ projekto metu komanda sugalvojo du skirtingus transporto priemonių dizainus ir abu jie turėtų sužavėti futuristinių konstrukcijų mėgėjus.
 
Pirmasis sunkvežimis yra autonominis. Šis sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į didžiausių transporto bendrovių šiuo metu aktyviai plėtojamas savarankiškai važiuojančių mašinų idėjas.
 
Antrasis juodai raudonas sunkvežimis buvo sukurtas, kaip Audi parodomoji transporto priemonė, ir, regis puikiai atliko savo paskirtį.

 
Šio projekto dizaineriai Artemas Smirnovas ir Vladimiras Panchenko siekė pakeisti žmonių nuomonę apie griozdišką ir dažnai nepatrauklų sunkųjį transportą.
 
Nuotraukoje žemiau matote parodomąją mašiną, kurioje vairuotojai dėvi naikintuvų pilotų stiliaus šalmus. Akivaizdu, jog tokios mašinos garso greičiu tikrai nelėks, tad susidaro įspūdis, kad jų vienintelė paskirtis būtų apsaugoti vairuotojų galvas nuo vabalų.

 
Kita įdomi savybė, kad šių sunkiųjų mašinų kėbulas galės sukinėtis atskirai nuo krovinio dalies. Galbūt tai suteiks griozdiškiems sunkvežimiams šiek tiek daugiau lankstumo posūkiuose.
 
Nors šie sunkvežimiai atrodo gana patraukliai ir įdomiai, bet greičiausiai artimiausiu metu „Audi“ jų dar nekurs. Nors iš šių koncepcijų galime daug sužinoti apie bendrovės ateities viziją.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt