Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-10-21
„Volvo“ pristato naują prekės ženklą „Recharge“ ir elektrinę XC40 versiją - garantuotas hitas

„Volvo“ pristato naują prekės ženklą „Recharge“ ir elektrinę XC40 versiją - garantuotas hitas

Volvo“ ką tik pristatė naują prekės ženklą „Recharge“. Šiuo vardu bus žymimi markės elektromobiliai bei iš tinklo įkraunami hibridai. „Volvo“ jau pristatė ir pirmąjį linijos automobilį - „XC40 Recharge“ tikriausiai pirkėjų nepritrūks. Juolab, kad „Volvo“ dalina skambius pažadus.
 
Ar pastebėjote, kad didžioji dalis su automobiliais susijusių naujienų šiais laikais sukasi apie elektromobilius? Atrodo, jie vystosi greičiausiai ir jų pardavimai šiuo metu sparčiai auga. Elektromobiliai dabar yra kieti - tai yra tarsi naujas prabangos ir įvaizdžio standartas. Žinote, kas dar yra populiaru - kompaktiški miesto visureigiai.

„Volvo“ ne šiaip sau pasirinko XC40 kaip pirmąjį savo elektromobilį. Šis stilingas miesto visureigis yra labai populiarus, o kartu tikriausiai geriausiai stoja į „Tesla“ priešininkų gretas - juk „Model Y“ dar laukiame.

Savo išvaizda „XC40 Recharge“ nedaug skiriasi nuo paprasto XC40. Ryškiausias skirtumas - groteles uždengęs aptakas. Didžiausi pokyčiai įvyko po XC40 oda.

„Volvo XC40“, kurio gamyba prasidėjo 2017-ųjų pabaigoje, buvo kuriamas būsimą elektrinę versiją turint omenyje. 78kWh baterijų modulis gražiai telpa po automobilio grindimis. Tiesa, dėl to automobilis 36 mm sėdi arčiau žemės (175 mm), bet galite neabejoti, kad „XC40 Recharge“ tai nerūpi. Jiems rūpi nuvažiuojamas atstumas ir galia - visi 400 km (WLTP) vienu įkrovimu ir 408 AG.Po „XC40 Recharge“ grindimis išdėstytos baterijos leidžia išlaikyti žemą svorio centrą
©Gamintojo nuotrauka

„XC40 Recharge“ galės būti prijungtas prie 11k W AC įkroviklio, bet greitasis 150 kW DC, žinoma, yra daug efektyvesnis - 80 % įkrova per vos 40 minučių.

Galia bus perduodama visiems ratams. „Volvo“ teigia, kad tai suteiks pasitikėjimo automobiliu važiuojant bet kokiomis oro sąlygomis. Aišku, „XC40 Recharge“ turi visas standartines stabilumo ir traukos kontrolės sistemas bei regeneracinę stabdžių technologiją.„XC40 Recharge“ yra varomas visais keturiais ratais
©Gamintojo nuotrauka

Pašalinus variklį priekyje atsivėrė šiek tiek vietos papildomai bagažinei. Tiesa, tai mažai kuo padeda, nes „XC40 Recharge“ bagažo skyrių talpa yra 413 litrų - šiek tiek mažiau nei 460, kuriuos siūlo benzininis modelis. Automobilio svoris išaugo nuo 1497 iki 2150 kg, tačiau žemas svorio centras turėtų suteikti stabilumo.Papildoma 31 litro bagažinė priekyje
©commons.wikimedia.org

Beje, „XC40 Recharge“ tapo pirmuoju „Volvo“ automobiliu, turinčiu „Android“ sistemą. Tai kiek supaprastins programinės įrangos atnaujinimus, o kartu bus labai pažįstama daugeliui vartotojų. Ateityje šią sistemą naudos visi „Volvo“ automobiliai.

„Volvo“ yra vienintelis tradicinių automobilių gamintojas, kurio kiekvienas modelis turi bent jau hibridinę versiją. Ateityje kiekvienas modelis turės ir elektrinę versiją. Tiesą sakant, „Volvo“ turi labai ambicingą tikslą - iki 2040-ųjų nori tapti išskirtinai tik klimatui žalingų dujų neišskiriančių automobilių gamintoju. Kitaip tariant, per 20 metų „Volvo“ pereis tik prie elektromobilių gamybos.Visa „Volvo“ modelių gama turi hibridines versijas
©Gamintojo nuotrauka

„Volvo“ planuoja, kad jau kitais metais „Recharge“ modeliai sudarys 20 % visų kompanijos pardavimų. Ir tam „Volvo“ jau ruošiasi - gamyklos ruošiamos elektrifikuotų modelių produkcijai, kad automobiliai kiek įmanoma greičiau pasiektų savo pirkėjus.
Daugiau apie Volvo XC40, 2018 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt