Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-08-28
Xiaomi su Lamborghini sukūrė elektrinį gokartą – šis galės transformuotis į motorolerį

Xiaomi su Lamborghini sukūrė elektrinį gokartą – šis galės transformuotis į motorolerį
 
Kinijos technologijų gigantė „Xiaomi“ drauge su Italijos prabangių, sportinių automobilių gamintoju „Lamborghini“ sukūrė turbūt pačią pigiausią „Lamborghini“ transporto priemonę pasaulyje.
 
Tiesa, šiuo šauniu gokartu, pavadintu „Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition“, galima bus važinėtis tik specialiai tokioms transporto priemonėms skirtomis trasomis. Į greitkelį su juo neišvažiuosime.
 
Ir kuo gi pasižymi šis gokartas? Gamintojas tvirtina, kad didžiausias elektrinio gokarto greitis yra 40 km/h. Jo galinė ašis iš esmės yra nuimama ir čia tuo pačiu turime „Segway“ tipo riedį.
 
Taip gokartas pavirsta į savotišką motorolerį-riedį, kurio maksimalus greitis bus 20 km/h ir vienu įkrovimu nuvažiuos 38 km.
 
 
 
Užpakalinės gokarto padangos yra nuimamos ir pagamintos taip, kad būtų mažesnis sukibimas, tad lengviau atlikti posūkius – driftinti.
 
Priekinės padangos jau su padidintu sukibimo rodikliu. Iš esmės taip daroma vien dėl geresnio ir saugesnio posūkių įveikimo.
 
 
 
Tuo pačiu šiame gokarte panaudoti ir gerai žinomi Akermano geometrijos principai, dėl kurių transporto priemonės ratai pasisuka tokiu kampu, kad būtų dar lengviau įveikti posūkius.
 
Gokarte taip pat yra pora priekinių žibintų bei galinis sparnas, kuris gamintojo teigimu, „pagerina gokarto sukibimą su keliu ir transporto priemonės valdymą“.
 
Gokarte yra keturios oro įsiurbimo angos, kurios padeda vėsinti 432 Wh baterijų sistemą. Vienu įkrovimu jų energijos užteks nuvažiuoti 25 km.
 
 
©Gamintojo nuotr.

Kaip ir galima tikėtis iš „Xiaomi“, šis gokartas palaiko išmaniąją programėlę ir joje galima nustatyti norimą maksimalų važiavimo greitį.
 
Režimų čia turime keturis: iki 8, 18, 28 ir 40 km/h. Jauniesiems ir nepatyrusiems vairuotojams toks dalykas yra labai gerai.
 
Gokarte yra integruoti 4 garsiakalbiai ir per juos galima leisti norimą muziką arba aktyvuoti „Lamborghini V8“ ar „V12“ variklių gausmą.
 
Šis gokartas nėra skirtas važinėtis gatvėmis, o tik uždarose aikštelėse ir specialiai tam skirtose vietose. Tačiau gokartas yra kompaktiškas ir gamintojas tvirtina, kad jis telpa į automobilio bagažinę.
 
Prekyba „Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition“ gokartais Kinijoje prasidėjo nuo rugpjūčio 25 d. ir jis kainuoja tik 1200 eurų. Stebėtinai žema kaina.

technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt