Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-02-14
Ženevoje sulauksime atnaujinto labai „karšto“ hečbeko

Ženevoje sulauksime atnaujinto labai „karšto“ hečbeko
„Karštų“ hečbekų (angl. Hot hatch) rinkoje pastaruoju metu temperatūra dar labiau kyla, kadangi automobilių gamintojai kaip įmanydami stengiasi atkreipti į save dėmesį ir pritraukti kuo gausesnį pirkėjų būrį.

Toks grandas kaip „Audi“ taip pat neketina užleisti savo pozicijų. Todėl oficialiai buvo pranešta, kad į artėjančią Ženevos automobilių parodą vokiečiai atsiveš atnaujintą ir labai „karštą“ hečbeką „Audi RS3 Sportback“.
 
Jau kovo mėnesį šį modelį bus galima išvysti „Audi“ stende. „Audi RS3“ bus aprūpintas 2,5 litro 5 cilindrų motoru, generuojančiu 400 arklio galių ir 480 Nm sukimo momentą.

 
Visa galia „Quattro“ sistemos pagalba bus perduodama į keturis ratus per septynių laipsnių „S-tronic“ dviejų sankabų transmisiją.
 
Iki 100 kilometrų per valandą atnaujintas modelis įsibėgės per 4,1 sekundės ir pasieks maksimalų 250 kilometrų per valandą greitį. Tiesa, jis apribotas elektroniškai. Kelių gudrybių pagalba galima „atrišti“ ir dar papildomus 30 kilometrų per valandą.

 
Pirmieji naujo modelio užsakymai bus priimami nuo balandžio mėnesio.
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt