Markės
Dovanojame automobilių rėmelius!Registruotiems lankytojams dovanojame po vieną autorėmelių porą už kiekvieną parašytą atsiliepimą Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Audi A3
1996 - 2003
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-10-28
Audi A3 8L FL 1.9 81KW
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Patikimumas, garso izoliacija, interjero detalių kokybė
Nuobodus, nes nereikia prie jo krapštytis
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Patikimiausias auto kokį kada nors teko eksploatuoti, turime jį jau kogero 3-4 metus, per juos įveikta 130tukst km. iš remontų tai tik dabar, po tiek laiko, vos vos pradėjo pūsti antifriza per bakeli, galima buvo važinėti bet tvarkiausi dėl savęs, t.y. keičiau galvos tarpinę, darbas užtruko vakarą ir ji vėl važiuoja. Detalių kainos kaip dviračio, kaip autodetaliu pardavėjai sako "sveriamos", nes nieko nekainuoja. Keiti tepalus, kaladėles ir pilį kurą, daugiau nieko daryti su ja nereikia. Dėl vietos manau nereikia net rašyti, nes čia Hečbekas o ne universalas ar vienatūris. Garso izoliacija puiki visiškai, jokių vėjo garsų, pasirinkus geras padangas nedidelis triukšmas. Puikus pasirinkimas net ir šiomis dienomis kai ji jau nuvažiavusi beveik pusę milijono kilometrų. Kas paliko didelį įspūdį dėl variklio resurso, kad tiek kilometrų prasukes variklis, stumoklineje dar matosi honingavimas ir jokios elipsės.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 0)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt