Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Audi A3
2003 - 2012
Vidutinis automobilio įvertinimas
Lankytojo
reitingas
3.7

Atsiliepimai įvertinti 73 kartų
Reitingas - kas tai yra?
Peržiūrėti lankytojo anketą
Patalpino: Ramūnas | 2019-12-06
Audi A3, 8P, 2009, 2.0 TDI, 3 durų
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Dydis (ypač mieste tai jaučiasi), kokybė, važiavimo/vairavimo savybės, paprasta eksploatacija. Tai Premium klasės atstovas
Didelė kaina, nors ir pagrįsta, bazinės versijos labai skurdžios
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 6,2
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,5
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 5,8
Bendras automobilio aprašas
Puikus kompaktiškos klasės Premium atstovas. Išvaizda: vėl gi tai skonio reikalas, bet ši mašina simpatiška, ypač po atnaujinimo 2009 metais (būtent apie ją ir rašau)-naujos formos, piktesnis priekinis buferis, priekiniai žibintai, tiksliau jų vidaus lempučių išdėstymas, atnaujinta spalvų paletė. Dizainas-santūrus, bet kuria rimtos, kokybiškos mašinos įspūdį. Beje, triduris man gražesnis ir proporcingesnis, nei Sportback. Viduje-puikios (Audi tai būdinga) medžiagos, vėlgi po atnaujinimo jungikliai, mygtukai pagražinti (gamintojas, matyt, atkreipė dėmesį ir padarė išvadas po turėtojų pastabų apie nusitrynusius mygtukus:), truputį išdėstymas pasikeitęs, bet viskas savoje vietoje, nereikia spėlioti ir ieškoti, kas kur yra, ką reiškia ir pan. Sėdėsena-žema (man patinka, nes taip geriau jaučiu automobilį, todėl man tai "pliusas", kitiems-SUV mylėtojams-"minusas"). Keista, nes važiuoklė praktiškai tokia pati (matyt, tai lemia konstruktorių "mažos" gudrybės), kaip brolio "Golf", bet žymiai standesnė. Tai lemia sportiškesnį charakterį ir geresnį laikymąsi ant kelio, bet aukojamas komfortas, tiesa, labai nedaug. 2 litrų dyzelis Common Rail (beje, montuotas kaip tik po atnaujinimo) su tais pačiais 103 kW, 320 Nm-tylesnis (kai sušyla), švelnesnis, todėl ir malonesnis, sakyčiau, elastingesnis lyginant su PD. 6 pavaros, nors 6 pavara žemoka, todėl važiuojant magistralėje beveik leistinu greičiu, apsukos aukštokos ir kuro sąnaudos didokos. Jei norit 4 litrų 100 km, tai yra įmanoma! bet greitis turi būti ~ 85-90 km per val.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Remontas niekuo neišskirtinis, nes tai vokiškas automobilis vokiečių gamintojo, kurio konstruktoriai galvoja apie tai, kad automobilį reikės kartas nuo karto remontuoti, todėl ir sprendimai logiški (dažniausiai), be "paslapčių", kurios būdingos kitų šalių gamintojams. Tačiau ir čia yra niuansų. Pvz. Priekinių žibintų lempučių keitimas (atkreipiu dėmesį, kalbu apie po atnaujinimo gamintą mašiną)-tam, kad pakeisti pvz. trumpų šviesų (H7) lemputes teks nuimti buferį. Galbūt, turint mažus mažus delnukus įmanoma pakeisti neardžius, bet realiomis sąlygomis nepavyks. Ar jis patikimas? Manau, kad viskas priklauso nuo to, kas anksčiau eksploatavo automobilį. Lyginant su kitais-taip. Netgi su legendomis apipinta Toyota (turėjau kelias skirtingu laiku gamintas, todėl turiu pagrįstą nuomonę). Apie EGR ir DPF nesiplėsiu, visų pseudo "ekologiškų" automobilių bėda ir čia ji yra, o sprendimai įvairūs;) . Pagrindinio variklio diržo keitimas pagal gamintoją, kas 210 t.km., jo keitimo kaina-priimtina. Ar dabar AUDI cinkuojamos, kaip anksčiau, ar galvanizuojamos (skirtingi procesai ir naudojamos medžiagos), kaip daugelis gamintojų, neatsakysiu, gal kas žino geriau, bet korozijos šios mašinos nebijo, o jei matosi kažkokios rūdelės, tai byloja apie... Dar keli techniniai dalykai. Ratų išnešimas A3 kitoks, nei Golf-kiti deda nuo jo ir nesuka galvos, aš-nerekomenduoju, nes tai atsiliepia automobilio eksploatacijai (be reikalo apkraunamos pakabos detalės) ir keičiasi valdymo savybės. Bet čia tiems, kam tai rūpi:) Apie nuvertėjimą sunku ką rašyti, nes aš asmeniškai visada nusiperku, pasak mano draugų ir "specialistų", labai brangiai. Bet aš perku automobilį sau, todėl man rūpi, ne tik kaip jis atrodo (kokybiškas automobilio paruošimas pardavimui kainuoja~ 100 Eurų), bet ir koks jis yra, o tai byloja detalės, į kurias kreipiu dėmesį, o ne į (per-)pardavėjų pasakaites.
Patarimai perkančiajam
Ieškokite automobilio, o ne kainos ir viskas bus OK! Ieškantiems transporto priemonės, Audi A3 tiesiog per brangus, per kietas, per mažas, per paprastas. Golf, irgi ,beje, ne pigus, bet komfortiškesnis, talpesnis, erdvesnis. Ir dar kartą-netikėkite pardavėjų pasakomis apie tai, kad automobiliui 10 metų, todėl jis "gali" būti nudrožtas, nutrenktas, smirdintis, nors ir išblizgintas, ne kartą daužytas, nekokybiškai remontuotas ir pan. Automobilio paieška realiai trunka nuo 1 iki 6 mėnesių, transporto priemonių-iki pusė valandos. Sėkmės rinkimuose!
Įvertink šį atsiliepimą (viso 8)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt