Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį BMW 5 klasė
2003 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-07
2006 530D Nemirštantis dizainas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Įtin stabilus įvairiom sąlygom, komfortiškas, patikimas, dizainas
Mano komplektacijoje nebuvo puodelių laikiklių priekyje
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Įsigijau ši auto prieš 4 metus, rida buvo tikra ir nesukta 312000km, ilgai dvejojau nes rida atrodo lyg ir nemaža, bet tuo pačiu logiškai mąstant niekas nemarinuoja ir nelaiko 3.0d, jie patvarūs, kantrūs ir idealiai sukurti ilgoms distancijoms. Tad nesvajokit, kad radot jį su rida 220k km ant skydelio, o realiai bus 500-600k km. Per visą laikotarpį keičiau tepalus, filtrus, išprogramavom dpf, diskai, kalades, is elektronikos buvo įsivėlus viena klaida tai airbag, išprogramavo diržo sagtį berods ir viskas susitvarke ir daugiau jokių bėdų neturėjau!! Labai patenkintas auto! Prieš tai turėjau w211 jis kiek minkštesnis, patikimumas labai panašus, ten taip pat degė airbag klaida, bei turėjau problemų su galiniu sam bloku, toliau viskas ok, mersas irgi geras, bet bmw man labiau patinka tiek iš dizaino pusės, tiek iš dinamiškumo ir komfort sėdynių, kurios yra tiesiog pasaka ir kiek žinau niekas iš kitų gamintojų tokių krėslų neturi!
Įvertink šį atsiliepimą (viso 5)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt