Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį BMW 5 klasė
2003 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-11
3.0 dyzelis 2009m automatas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Geras valdymas,
Užsidega bagažinės, neišvaizdus salonas, pastoviai gendantis
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Nerekomenduoju pirkti. Pirkau tikrai gyvą ir apynaujį e60 2009 su tikra maža rida. Visi aptarnavimai iki manęs buvo daryti specializuotame servise. Teigiama, jog naujesnių metų e60 yra ištaisytos ankstesnės šio modelio ligos, tačiau tiek senesnių metų e60, tiek naujesnių metų yra ligų maišas. Gelda o ne mašina. Tai automobilis, kuris nuolat turi būti remontojamas.. Tai košmaras. Iš pradžių apie pusę metų pavažinėjau be gedimų. O tada ir prasidėjo. Tai važiuoklė bildėti pradėjo, tai koks daviklis perėjo, purkštukai, variklio bėdos, įvarios klaidos, greičių dėžė pradėjo grybą pjaut... Jei važiuoji iki parduotuvės ir atgal, tai viskas gerai. Bet jei išvažiuoji toliau nuo namų, prie jūros ar šiaip pakeliauti po Lietuvą, tai turi melstis, kad nesugestų niekas kelionėj. Niekad nejaučiau tiek streso kelionių metų, kiek važiuodamas su ta mašina. Bagažinėj ir taip vietos mažai, bet dar reikia įsidėti tepalo, antifrizo, lempučių, įrankių komplektą, nes nežinosi kada vėl sumąstys sugesti.. Jeigu kelionėj niekas nesugedo, tai lauk blogų žinių. Būtinai kas nors po poros dienų pereis. Šiaip salonas neturi nieko įspūdingo, yra paprastas. Važiuoja kietai, žymiai kiečiau nei e39. Vienintelis pliusas tai malonus valdymas. Už tą tikrai galima pagirti. Išvaizda irgi nieko. Tiesa, dar ir turba buvo perėjusi. Tiesiog per tuos porą metų eksploatacijos jau spėjau pražilti su tuo kibiru. Tiek nervų, tiek pinigų išleista, tai nors vieną mėnesį be problemų galėjo važiuot.. Dar šiam modelyje yra gamyklinis brokas kai bagažinė užsidega. Kartą važiuojant pradėjo svilti gale kažkas. Ir staiga užsidegė bagažinė. Sudegė pusė automobilio ir tada pardaviau. Džiaugiuosi, jog jos nebėra jau. Tikrai nerekomenduoju pirkti bmw e60. Jie visi jau yra gamyklinis brokas, atliekos.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 13)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt