Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį BMW 5 klasė
2003 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
Lankytojo
reitingas
3.2

Atsiliepimai įvertinti 33 kartų
Reitingas - kas tai yra?
Peržiūrėti lankytojo anketą
Patalpino: Ronas | 2020-03-24
BMW E60 530D mech. 160kw
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Geri varikliai, trauka (galia), komfortas, daug vietos, išvaizda, kokybiškos salono detalės, manevringas kelyje ir aikštelėje
Klaidos skydelyje,
Variklio darbinis tūris, l: 3,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 8,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,5
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 7,0
Bendras automobilio aprašas
2003 m. pab. gamybos BMW E60 eksploatavau nuo 2015m. 5 metus. Patiko E60 kėbulo išvaizda, kuri manau tinka ir jauno ir vyresnio amžiaus vairuotojams. Automobilis patiko daug kuo, kuro sąnaudos mažos, t.y. mieste mašinos kompiuteris rodė 6-9-7.5 l/100km. Tai realiai net ir + 1 l. galimai paklaidai ištaisyti pridėjus, kuros sąnaudos mieste neviršija +-8.0-8.5 l. Turint omenyje 3.0 l. 160kw variklį - tai labai mažai. Trauka puiki, "arkliai" savo darbą puikiai atliko. Salone vietos daug tiek priekyje, tiek gale sėdintiems keleiviams. Lubos, dėl žemų sėdynių, taip pat atrodė aukštos sėdint viduje ir aukščio niekada netrūko. Vairuotojui labai patogu pasiekti visus panelės mygtukus, BMW puikiai atliko jų išdėstymą šiame modelyje. Bagažinė erdvi, gylį padidinti galima nulenkiant sėdynes. ISOFIX yra. Sėdynės su atmintimi buvo didelis pliusas, nes įsimena iki 2 vairuotojų asmeninius vairo, veidrodėlių, sėdynių padėties nustatymus, todėl atsisėdus ir paspaudus vieną mygtuką, viskos minėtos dalys susireaguliuodavo pagal nustatymus. Automatinis kritulių jutiklis veikė, bet kaip ir kituose automobiliuose neretai trūko tikslumo, nevisada tinkamai suprasdavo, kiek intensyviai valyti ir apskritai ar valyti/nevalyti. Šildomos sėdynės keleivio pusėje veikė puikiai, vairuotojo pusėje atlošo šonuose, kur matyt yra kažkokie laidų junginiai, šildė per stipriai nepriklausomai nuo nustatytos šildymo temperatūros. Ir apskritai skelbimuose teko matyt šių BMW su būtent tose vietose pradegusiomis (nedidelės išdegusios skylutės) vietomis. kondicionierius, ir pati ventiliacija veikė tinkamai. El. liukas, kai būdavo atidarytas, važiuojant akmenuotu keliu girgždėdavo, nes liuko keramikinės dalys liesdavosi su stiklu. Jei būtų labai erzinę stvarkyti nebūtų buvus problema. Pats variklis funkcionavo gerai, tepalų nedegino, niekad neteko pildyt, tik keisdavau kas 10-15k. Trūko puodelių laikiklių, nes mano komplektacijoje priekyje jų nebuvo todėl geriant degalinės kavą ar pasidėti termoso nebuvo kur. Bet aliexpress siūlo įvairių dėklų, galima rast kažką tinkamo kaip alternatyvai. Mechaninė 6 pavarų dežė veikė sklandžiai. Lempos buvo ne Xenon/BiXenon, paprastos, bet apšviesdavo kelią pakankamai gerai. BMW labai manevringas aikštelėje, dėl didelio ratų pasisukimo spindulio ir įjungus atbulinė pavarą pasikreipiančio žemyn keleivio pusės veidrodėlio, kuris leidžia palengvinti parkavimąsi.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Pirktas už 24 000 lt., po 5 metų parduotas už 3600 eur. Vadinasi nuvertėjimas 3,4 k per 5 metus. Rida buvo virš 400k. kai pardaviau. Buvo parduotas su keliais kėbulo pažeidimais ir pan, kitu atveju būtų vertas tikrai virš 4k, todėl nuvertėjimas būtų 2.5-3 k. Didžiausias ir brangiausias atliktas remontas kai buvo keista vandens pompa su visais įtempėjais iki 400 eur. Visa kita pavadinčiau nebrangiu remontu. Buvo nulūžę bagažinės atidarymo laidai dėl bagažinės atidarinėjimo metu lankstomų laidų, nemažai kartų teko daryti diagnostiką ir taisyti/trinti išmestas klaidas, bet jos buvo paprastos, nesusijusios su varikliu, įpurškimu ir pan. Reikėjo keisti akumuliatorių į gelinį, kadangi dėl silpno akumuliatoriaus pradėjo atsirasti paildomų problemų su vairo stiprintuvu, aktyvia važiuokle ir negalėjimu pasiklausyti muzikos išjungtu varikliu. Teko keisti oro srauto matuoklę, kadagi pastebėjau, kad po kelių metų eksploatavimo gerokai sumažėjo trauka. Pakeitus visa trauka vėl atsirado ir problemų su tuo daugiau nebuvo. Pakeitus stabdžių kaladėles teko diagnostikos būdu "pririšti" naują daviklį, nes skydelyje metė klaidą, kad reikia keisti stabdžių kaladėles, nors jos buvo naujai pakeistos su pačiu davikliu. Po kurio laiko kiek pradėjo rūdyti 2-ų durelių apačia, kadangi po jomis slenkstis dažnai po plovimo pilnai neišvalomas nenusausinamas, ir spėčiau rūdyti pradėjo būtent dėl to. Pačia važiuoklę nori nenori bent kartą į metus reikėjo remontuoti, nors turiu pažystamų su būtent tokiu modeliu, kurie remontuodavo važiuoklę tike prieš technikines. Taigi matyt viskas priklausė nuo sudėtų į važiuoklę dalių kokybės.
Patarimai perkančiajam
Daryti diagnostiką, nes auto turi daug elektronikos, tiek, kad jos patikrinti paprastos apžiūros metu neįmanoma. Diagnostika parodys ne tik elektronines problemas, jei tokių bus, bet pvz. ir purkštukų būklę. Išgraviruoti veidrodėlius (fotochromionius), nes jie vis dar nuiminėjami, ir beabejo turėti omenyje, kad M apdaila taip pat kelią ilgapirščių susidomėjimą. Variklio patikra standartinė, atsukus dangtelį patikrinti jo vidinę pusę, alyvos kiekį, aušinimo skysčio spalvą, pažiūrėti ar variklis nėra apibėgęs. Patikrinti rūdis.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 16)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt