Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį BMW 5 klasė
2003 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-02-17
Nepatikimas, atitolęs nuo BMW tradicijų
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Dinaminės savybės, atsparumas korozijai
Maroziškas jaunimas mažina automobilio prestižą
Variklio darbinis tūris, l: 3,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 11,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 8,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 9,0
Bendras automobilio aprašas
Sveiki, E60/61 pasiūlė revoliucinį dizainą, atitrūkusį nuo bmw tradicijų tęstinumo . Todėl vertintas ir iki šiol vertinamas labai ne vienareikšmiškai. Automobilį turėjau kelis metus. Į mėnesį stabiliai bent po 100 eurų reikia atsidėti remontui (skaičiuojant vidurkį), jei ne daugiau. Jei e60 bėgęs, daugiau nei 300 tūkst km. tuomet prasideda, kaip žmonės kalba "ligos". Ilgainiui sužinai, kad beveik viskas šiame automobilyje yra "liga", įpatingai įvairūs davikliai. Pavyzdžiui sunku rasti automobilį, pas kurį būtų veikiantis "Defog" daviklis, jei tai yra prefl modelis, tai visiem be išimties sugenda didžioji multimedia (CCC), sunku būtų rasti gatvėje, tarp tų visų "lavonų" varianto, jog ne klibėtų vairo kolonėle. Dinamika ir valdomumas automobilio daro įspūdį ir visad teigiamai nuteikia, visig jei esate pedantas, šypsenos ilgai išlaikyti gali nepavykti. Situacijos ne gerina ir faktas, kad automobiliui jau nemažai metų, pilna gatvėse, jaunimui iš rankų į rankas eina. Todėl gero varianto reiktų paieškoti ir tai žinoma nebus pigiausias rinkos variantas. Su atnaujintu modeliu elektronikos ligos paspręstos. Visgi, FL turi mažiau patikimus variklius ir gali kilti problemų su variklio grandine. Automobilio važiavimo savybės džiugina, bet išlaikymo kaštai nėra maži, taip pat gali kilti dvejonių dėl automobilio patikimumo.
Patarimai perkančiajam
Išekoti automobilio su kuo mažesne rida. Renkantis atnaujintą FL versiją, svarstyti grandinės keitimą.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 19)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt