Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį BMW 7 klasė
1994 - 2001
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-10-18
BMW 7 series
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Keliantis šypseną, legendinis kėbulo dizainas, komfortiškas, malonus vairuoti
Neekonomiškas, gresia išnykimas iš gatvių (persikeliant į šildomus garažus), dėl visuotinės žemės taršos psichozės
Variklio darbinis tūris, l: 3,5
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 18,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 12,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 15,0
Bendras automobilio aprašas
Rašau šį atsiliepimą tik todėl, jog žinau, kad kažkas irgi ieškos internetuose patvirtinimo tam jausmui. Tai automobilis, kuris geba "gydyti mintis", kuris sukelia šypseną kievieną kartą, kai pasuki raktelį. Kalbu apie šios serijos V8 benzininius modelius (dabar turimą 735i). Jei prie esmės - pirmas bumeriukas buvo dar 12toje klasėje (berods 2010-2011 metai), tiesa dabar sukeliantis labiau juoką 725tds, bet tada tai buvo mokyklos pažiba, visi bičai kėlė nykščius, o klasiokės prašydavo per pertrauką pavežti iki parduotuvės už 300m bandėlių. Važiavo itin maloniai, nebuvo labai pribombintas, turėjo tipinių tds'o problemų - dūmijo, šiltas sunkiau vesdavosi, ypač kai saliarkos bake buvo mažiau, o kartą taip ir užgesau lėkdamas 140 su ketvirtadaliu bako. Nesenai nupirkau "kaulinį" 735i, vėlgi gaila vidus nepribombintas, tačiau tas garsas užvedus - nemoku apsakyt. Galbūt todėl, kad visad tektadvo važinėti keturių katilikių dyzeliukais ar benzinais. Visada buvau benzingalvis, mėgdavau automobilius, juos kruopščiai prižiūrėdavau. O dabar atsiradus galimybei nupirkti V8 benziną ilgai nedvejojau, ir net žmonos palaiminimą gavau (tačiau sakė nesės su manim - bet manau dar pakeisiu nuomonę išblizginęs šitą baryginį laivą).
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
725tds daug pinigų nesukišau, einamus reikalus, kaip filtrai ir tepalai keičiau, tada dar litais ir moksleiviui - biški skaudžiai buvo, gerai, kad saliarką žalią iš senelio gaudavau. Ir kažkokie šūdarankiai buvo visą šoną praėję su raktu/vinim, skaudėjo širdį - teko dažyti. Per eksplotacijos laikotarpį, manau mažiau nei metus, daugiau niekas ir neišlindo, tdso siurblio taip ir neremontavau. Vertės nespėjo prarast, net uždirbau - pardaviau ir nupirkau ekonomišką dyzelį 1.9 tdi 81kw važiuot į paskaitas. Ir štai po 8 metų vairuojant ekonominių klasių auto ir dabar šeimyninį A6 C6, išlindo šitas dinozaurinis 735i V8. Nusimato keletas kėbulo darbų, nieko rimto, salonui reikia šiek tiek meilės iš tech pusės panašu, kad viskas gerai. Žinau, jog dėl didelio snukio svorio, važiuoklė nėra labai patvari, būna elektros bėdų, skydeliuose pabėga pikseliai, atlimpa lubos ir visokio velnio, tad negaliu sakyt, jog e38 yra labai patikimi automobiliai, gal ir buvo prieš 20 metų, ieškant tokio reiktų žiūrėt į japaškes arba naujesnius automobilius. Šiuo metu yra tas momentas, kai V8 benzininiai modeliai (apie dyzelį nekalbu - netokiam automobiliui dyzeliniai varikliai) jau, kaip ir praėjo kainos dugną ir išlaikyti vienetai vertės nebepraranda, ją išlaiko arba lėtai kyla. Visi taršos mokesčiai ir Gretos Thunberg pasisakymai, aišku entuziazmo nekelia. Tad spėju šis laikas yra tip top pirkti šituos gamtos netausojančius tankus. Jei taršos mokesčiai bus iš šio pasaulio srities, per vertę stipriai netūrėtų užvažiuot.
Patarimai perkančiajam
Jei esi benzingalvis, ir supranti, kad tavo vaikai ir anūkai tikro V8 (nesvarbu ar american muscle ar europietiško) nebematys, nebevairuos ir nebegirdės - nedvejok, bent galėsi papasakoti, o jei ir turi galimybę išlaikyti - tobula. Visos eksplotacinės problemos šiais laikais lengvai išsprendžiamos, nekainuoja 50% tavo atlynimo, dalių pasiūla didelė, ir ji tik didės, nes šie automobiliai nyksta iš gatvių ir baiga dienas arba garažuose/auto paradose arba autosavartynuose.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 6)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt