Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Chevrolet Cruze
2008 - 2016
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-12-30
Chevrolet cruze 1,7 universalas 2014.07
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Pagal kainą, viskas gerai
Kol kas nežinau
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Pirkau prieš pusmetį, keičiau diržus, vandens pompą,žodžiu - visą komplektą.Visko kaina normali,bet vandens pompą reikėjo dėti būtent originalą iš opel salono,nes visuose servisuose pasakė tą patį. Opel salone už originalą paprašė 420eur. ir laukti kol atsiūs iš vokiečių po dviejų savaičių. Meistriuks rado internete vienoj Vokietijos parduotuvėj už 286 eurus., laukėm vistiek 2 savaites,bet mokėjau šiek tiek mažiau.Žodžiu ,už viską - filtrus,tepalus, diržus,ratukus, pompą su darbu sumokėjau 500 su biškiu.Važiuoju smagiai, mašina man patinka, išvaizda graži, pavaža kietoka, sėdynės atrodo kietesnės kaip volvos 70, bet kas savaitę važiuoju iš Klaipėdos į Kauną ir nei kiek nevargina. Tik žvyrkeliu važiuojant girdis truputį,kaip akmenukai barbena į skardas. Žodžiu, už tokią kainą -, 3500€ sumokėjau, plius diržai ir tt.Džiaugiuosi labai.Kuro sąnaudas rodo 4,7/ 100km.
Patarimai perkančiajam
Perkant pravažiuoti
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt