Markės
328 iš 1846
Chevrolet Cruze 2008 - 2016
Chevrolet Cruze, 2008 - 2016
58Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.02% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)Viso įvertinimų: 8
1% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)9% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)11% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.6)8% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.5)12% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Gera standartinė įranga
  • Nebrangus išlaikyti
  • Praktiškas
TRŪKUMAI
  • Blankus dizainas
  • Neinformatyvus vairo mechanizmas
  • Triukšmingi dyzeliai
Chevrolet Cruze yra kompaktinės klasės automobilis, kurio gamyba prasidėjo 2008 metais. Automobilis gaminamas ant Delta II platformos kaip ir naujoji Opel Astra. Naujasis Cruze pakeitė Daewoo Lacetti pagrindu gaminamus Chevrolet Lacetti Europoje, Chevrolet Optra Meksikoje, Holden Viva Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, bei su pastaraisiais nesusijusį Chevrolet Cobalt JAV ir Kanadoje. Pasak GM automobilis tapo 65 procentais standesnis, turi priekinę MacPherson pakabą, bei galinę priklausomą, kuri yra gerokai pigesnė nei kai kurių konkurentų naudojamos daugiasvirtės. Daug dėmesio buvo skirta automobilio garso izoliacijai. Iš išorės automobilis neatrodo kažkuom įpatingai, viduje - prietaisų skydelio dizainas panašus į didesnio pusbrolio Opel Insignia su patrauklia centrine konsole ir paprastos kokybės plastiku, bagažo skyrius turi 450 litrų erdvę.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Ward's organizacija 2011 metais šio automobilio interjerą išrinkto tarp 10 geriausių.
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 8
2022-10-10
Chevrolet Cruze 2012m
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortas, trauka, manevringumas ir dar daug kitų
Brangokos dalys
Išskirtinės išvaizdos, labai manevringa ir patogi mašina. Gana didelė bagažinė, gražus salonas, patogios vairo funkcijos, aparatūra groja puikiai. Važiuoja labai švelniai, kelionės neprailgsta. Trauka labai stebina. Salone nėra labai daug vietos, tačiau yra porankis, vietos puodeliams, daug erdvės durelėse. Keičiau purkštukus - sunkoka jų rasti. Dalys brangokos, bet nusipirkus tvarkingą automobilį daug bėdų nekils.
Pilnas atsiliepimas...
Gintautas | 2022-03-12
2011 m. 1,4 100kw benzinas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
1,4 benzininis varikliukas 100 kw smagiai važiuoja
Didesniam žmogui mažai vietos salone.
Turėjom šį automobiliuką metus laiko. Nedidelis, smagus, manevringas automobiliukas. Nedidelė automobilio masė, 100 kw ir automatinė pavarų dėžė dirbo puikiai. Originali audio aparatūra skambėjo gražiai. 2018 metais teko remontuoti turbiną, tai atsiėjo nelabai pigiai (kiek pamenu virš 1000eur). Einami darbai kaip tepalai, filtrai ir pan. nekainuoja daug. Brangiausiai kas kainavo tai turbinos remontas (virš 1000 eur)
Pilnas atsiliepimas...
2020-12-30
Chevrolet cruze 1,7 universalas 2014.07
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pagal kainą, viskas gerai
Kol kas nežinau
Pirkau prieš pusmetį, keičiau diržus, vandens pompą,žodžiu - visą komplektą.Visko kaina normali,bet vandens pompą reikėjo dėti būtent originalą iš opel salono,nes visuose servisuose pasakė tą patį. Opel salone už originalą paprašė 420eur. ir laukti kol atsiūs iš vokiečių po dviejų savaičių. Meistriuks rado internete vienoj Vokietijos parduotuvėj už 286 eurus., laukėm vistiek 2 savaites,bet mokėjau šiek tiek mažiau.Žodžiu ,už viską - filtrus,tepalus, diržus,ratukus, pompą su darbu sumokėjau 500 su biškiu.Važiuoju smagiai, mašina man patinka, išvaizda graži, pavaža kietoka, sėdynės atrodo kietesnės kaip volvos 70, bet kas savaitę važiuoju iš Klaipėdos į Kauną ir nei kiek nevargina. Tik žvyrkeliu važiuojant girdis truputį,kaip akmenukai barbena į skardas. Žodžiu, už tokią kainą -, 3500€ sumokėjau, plius diržai ir tt.Džiaugiuosi labai.Kuro sąnaudas rodo 4,7/ 100km. Perkant pravažiuoti
Pilnas atsiliepimas...
2020-10-01
Chevrolet Cruze 2.0D 2010m 92kW
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Išvaizda, patikimumas
Garsiai dirba, pigios medžiagos
Turiu ši automobilį beveik 2 metus. Pravažiavau apie 40 000 km. Tai mano pirmas automobilis, todėl esu tikrai patenkintas. Išvaizda labai gera, automobilis išskirtinis, nenuvalkiotas. Per 2 metus apart normalaus aptarnavimo teko keisti sąnkabos cilindriukus abu bei pjauti ir išprogramuoti DPF (čia dažna jų problema). Trauka normali, o užsičipavus iki 108kW ir +400nm tai antra pavara labai smagiai važiuoja ir jaučiasi sūkimo momentas. Važinėju 90% mieste (Vilniuje), tai kuro sąnaudos apie 8 litrus. Užmiestyje manau lengvai galima tilpt ir į 5l. Mano komplektacijoje yra parktronikai ir šildomi veidrodėliai. Kaip pirmam automobiliui, man visko užteko. Vietos automobilyje yra pakankamai, o lyginant su BMW E90 gale vietos net ir daugiau.
Pilnas atsiliepimas...
2020-07-14
2011 2.0 dyz LT versija
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gera Kaina, išvaizdus, pigios dalys, gera komplektacija
Garso izoliacija. Ratų skylės 5x115, sunku surasti kitus ratlankius.
Daug kas atkalbinejo pirkti šį automobilį dėl to jog tai Chevroletas - nebus dalių, brangus remontas ir t.t. Tai visiškai netiesa. Automobilis labai praktiškas. Būtent šis variklis 120kw su 6 pavarom yra grandininis. Rida nusipirkus 165k. Vieno savininko. Automobilis tikrai nereikalauja didelių išlaidų. Tik einamos dalys. Kaladėlės, diskai, filtrai, tepalai ir t.t. Dėl to jog nepopuliarus didelė tikimybė jog yra nepaliestas ilgapirščių perekupu. Nebus atsukta rida ir pns. Kėbulo dizainas tikrai labai traukiantis akį. Interjeras bent jau mano skoniui be galo gražus. Viskas vietose ir patogu. Matomumas geras. Trauka gera, kuro sąnaudos galėtų būti mažesnės. Apie 9l/100km mieste. Automobilis vertas dėmesio. Jeigu patinka - pirkit. Kainos ir kokybės atžvilgiu labai geras pasirinkimas.
Pilnas atsiliepimas...
2019-12-26
Chevrolet Cruze, 2009, 2ltr.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Tasos automobilis, pigus remontas, vidutinės kuro sąnaudos, gražus dizainas.
Turbina įsijungia pasiekus 1400 apsukų, todėl staigiau pajudėt iš vietos sudėtingiau.
Chevrolet Cruze išsirinkau prieš 4 metus pasiskaitęs žmonių atsiliepimus šiame tinklapyje. Tuo metu, įvertinimas buvo 4 balai, na, gal dar su keliom "kapeikom". Žodžiu, kaina atitinka kokybę, gražus, nėra stebuklinga raketa, šiek tiek panaši į pusę Lietuvos automobilių, kur važiuojant girdisi iš variklio ir padangų kylantis garsas. Taigi, atvažinėjęs keturis metus, galiu pasakyti tai: Kuras: 4.5-5.5 ltr. (130km/h); vidutinis 6.5ltr. Remontas: 100 €. (pravažiavau 100 000 km., nuo pirkimo nekeičiau nieko, išskyrus tepalus ir sabdžių kaladėles. VISOS TECHNIKINĖS IŠ PIRMO KARTO. Detalės pigios, nes važiuoklė Opel Astra. Trauka: mieste tenka pergazuot norint staigiau pajudėt sankryžoje. Autostradoje (ne Lt.) 180 km/h neproblema. Važiuojant 150 km/h, be problemų galima lenkti. Garso izoliacija: kaip ir visose tokios klasės automobiliuose. Nori važiuot tyliai - pirk S klasę. Dizainas, apdaila: iš išorės ir viduje, dizainas mane tenkina. Panelės kiek lepesnes braižymui, tačiau neturi tendencijos barškėjimui. Problemos: bagažinės elektrinis užrakto mygtukas jautrus drėgmei - oksiduojasi kontaktai ir tenka lįsti į bagažinę per saloną. Problemos sprendimas- 5 min. atidaryti bagažinę iš vidaus, 0.5 €. jungtukas, 1h. remontas. Matomumas- per šoninius veidrodėlius puikiai matosi tiek parkuojantis atbulam, tiek prieš lenkimą. Galinis stiklas - didelis ir permatomas. Priekinis vaizdas, gal kiek sunkiau per desinę "stoikę". Įvaizdis - pirmas klausimas iš aplinkinių "Kodėl Chevroletas?" Taigi, žmonės nieko apie juos nenutuokia, nes ne Audi, BMW ar Pasatas. Man patiko kuro ir remonto sąnaudos, dizainas, kaina, atsiliepimai. Išvados - nesigailiu įsigijęs Chevrolet Cruze. Automobilis vertas 4 balų.
Pilnas atsiliepimas...
2017-05-18
Chevrolet Cruze 2013 1,8i 104kw
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Graži išvaizda, ergonomiškas salonas, neproblematiški varikliai, gausi standartinė įranga. Naujam automobiliui buvo suteikiama 5 metų garantija.
Bilda priekiniai stabdžių suportai, dažnai genda bagažinės atidarymo mygtukas.
Nupirkta iš salono prieš metus, 3 metų senumo su 50 000 km rida. Po žiemos sugedo bagažinės mygtukas (pakeitė kaip garantinį), multimedijos valdymo sukamasis ratukas (nupirktas kitas valdymo blokas - 50€), priekinių keleivio pusės durų lango valdymas (tvarkymas 40€). Iš gedimų tiek. Iš gerų dalykų - tai tyliai veikia variklis, gera garso izoliacija, bagažinė pakankamai didelė, gera išvaizda. Multimedijos garsas pakankamai kokybiškas. Iš blogų dalykų - kietoka važiuoklė, bilda priekiniai stabdžių suportai (gamyklinis defektas išsprendžiamas keičiant stabdžių sistemą). Po žiemos sugedo bagažinės mygtukas (pakeitė kaip garantinį), multimedijos valdymo sukamasis ratukas (nupirktas kitas valdymo blokas - 50€), priekinių keleivio pusės durų lango valdymas (tvarkymas 40€). Iš gedimų tiek. Žiema bei per lietų labai rasodavo langai (gamyklinis brokas), išspręsta uždėjus papildomą oro į saloną paėmimo angos dangtelį (13€ originalus). Būtinai tikrinkit servise, kaip ir kiekvieną automobilį perkant :)
Pilnas atsiliepimas...
rolandas | 2016-01-31
Chevrolete Cruze, 2012
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
kaina,variklis,isvaizda
vaziuokle
tik nupirkus,sugedo smakratis ir teko pakeisti sankaba nauja per tukstanti euru be darbo,autolauzyne su remontu moketa 700,is gero tai tyliai veikia variklis,gera garso izoliacija,trauka labai stebina,bagazine didoka. is blogu tai garsekalbiai dzerzgia,kietoka vaziuokle stiprokai kiek vaziuoju y servisa nieko neranda bet kala kazkur,kaina pagal metus gera isvaizda nieko . 2l dyzelis 7l bendras kuro ,tyliai dyrba pries metus pirkau uz 5500 ,daba tokia turgui 6500 nuvaziuoti i sevisa patikros
Pilnas atsiliepimas...
 
Chevrolet modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Mini   SparkSpark
  Maži   AveoAveo 
   Bolt
  Kompaktiniai   LacettiCruzeCruze 
  VoltVolt 
  Vidutiniai   Epica MalibuMalibu
  Dideli   Caprice  
   Impala 
  Kupė CamaroCamaro CamaroCamaro
  Mini krosoveriai    Trax
  Krosoveriai   Captiva  
  EquinoxEquinox
   Orlando
   Blazer
  Dideli krosoveriai   TraverseTraverse
  Visureigiai    TrailBlazer 
  Dideli visureigiai    SuburbanSuburban
   TahoeTahoe
  Pikapai   AvalancheAvalanche  
   Colorado
  Dideli pikapai    SilveradoSilverado
  Vienatūriai   Orlando  
  Sportiniai CorvetteCorvetteCorvetteCorvetteCorvette
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt