Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Chevrolet Cruze
2008 - 2016
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-12-26
Chevrolet Cruze, 2009, 2ltr.
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Tasos automobilis, pigus remontas, vidutinės kuro sąnaudos, gražus dizainas.
Turbina įsijungia pasiekus 1400 apsukų, todėl staigiau pajudėt iš vietos sudėtingiau.
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Chevrolet Cruze išsirinkau prieš 4 metus pasiskaitęs žmonių atsiliepimus šiame tinklapyje. Tuo metu, įvertinimas buvo 4 balai, na, gal dar su keliom "kapeikom". Žodžiu, kaina atitinka kokybę, gražus, nėra stebuklinga raketa, šiek tiek panaši į pusę Lietuvos automobilių, kur važiuojant girdisi iš variklio ir padangų kylantis garsas. Taigi, atvažinėjęs keturis metus, galiu pasakyti tai: Kuras: 4.5-5.5 ltr. (130km/h); vidutinis 6.5ltr. Remontas: 100 €. (pravažiavau 100 000 km., nuo pirkimo nekeičiau nieko, išskyrus tepalus ir sabdžių kaladėles. VISOS TECHNIKINĖS IŠ PIRMO KARTO. Detalės pigios, nes važiuoklė Opel Astra. Trauka: mieste tenka pergazuot norint staigiau pajudėt sankryžoje. Autostradoje (ne Lt.) 180 km/h neproblema. Važiuojant 150 km/h, be problemų galima lenkti. Garso izoliacija: kaip ir visose tokios klasės automobiliuose. Nori važiuot tyliai - pirk S klasę. Dizainas, apdaila: iš išorės ir viduje, dizainas mane tenkina. Panelės kiek lepesnes braižymui, tačiau neturi tendencijos barškėjimui. Problemos: bagažinės elektrinis užrakto mygtukas jautrus drėgmei - oksiduojasi kontaktai ir tenka lįsti į bagažinę per saloną. Problemos sprendimas- 5 min. atidaryti bagažinę iš vidaus, 0.5 €. jungtukas, 1h. remontas. Matomumas- per šoninius veidrodėlius puikiai matosi tiek parkuojantis atbulam, tiek prieš lenkimą. Galinis stiklas - didelis ir permatomas. Priekinis vaizdas, gal kiek sunkiau per desinę "stoikę". Įvaizdis - pirmas klausimas iš aplinkinių "Kodėl Chevroletas?" Taigi, žmonės nieko apie juos nenutuokia, nes ne Audi, BMW ar Pasatas. Man patiko kuro ir remonto sąnaudos, dizainas, kaina, atsiliepimai. Išvados - nesigailiu įsigijęs Chevrolet Cruze. Automobilis vertas 4 balų.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 10)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt