Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Ford B-MAX
2012 - 2017
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-10-26
Ford b- Max 2013
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Auto (kaip tokio dydžio) talpus, išlaikyti nebrangus,ant kelio stabilus,garso izoliacija visai gera,stumdomos galinės durys ok.
Nepatogi vairuotojo sėdynė ( priekinė keleivio patogesnė),bet mano ūgis 184cm -120kg svorio. Auto žmonos. Man nepatogu išlipti,labai kieta sėdynės plastmasė. Nėra šildymo priekiniame stikle
Variklio darbinis tūris, l: 1,0
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Nors auto ir nedidukas,bet vietos salone ir bagažinėje per akis. Bagažinėje yra dvigubos grindys,kur galima susidėti įvairius daiktus,nedidelės šoninės kišenės. Priekinės keleivio sėdynės atlošas nusilenkia į priekį. Nulenkus galinės nugarėlias, tilptų ilgi daiktai. Kadangi nėra šoninių statramsčių,pakrauti krovinį bus labai lengva. Parkuojantis pradeda veikti elektrinis vairo stiprintuvas,valdyt auto galima vienu pirštu,prie didesnio greičio atsijungia. Remontuoti dar neteko,auto turim neseniai,bet juk čia ta pati fiesta,tik su aukštesniu kėbulu ir stumdomomis galūnėmis durimis. Kurios (mano nuomone) puikiai tinka ankštose stovėjimo aikštelėse. Juk čia miesto mašiniukas. Dar kas keista,tai kad į kalną 1.0 ecoboost varikliukas veža geriau,nei 2.0 Mondeo. Patinka,kad kompas rodo (rodyklė į viršų),kada reikia perjungti aukštesnę pavarą. Yra laisvų rankų įranga,USB skaitytuvas.
Patarimai perkančiajam
Kaip ir kiekvienam automobiliui, žiūrėti bendrą būklę. Bet aš manau,kad tapti antru savininku,po to,kuris ją pirko naują Lietuvoj yra geriausia. Dzin,kad pas mus žiemos su druska (Italijoj prie jūros gal dar labiau rūdija),naują auto savininkai kitaip prižiūri,pagaliau yra žinoma tikra jo istorija,reali rida ir būklė.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 11)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt