Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Ford C-MAX
2010 - 2019
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-10-26
2 ford C-MAX 2010
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Išvaizda, vaituotojo vietos ergonomika, kuro sąnaudos
Variklio defektai, galiniai stabdžiai, kiti smulkūs gedimai, nes kuo daugiau elektronikos, tuo daugiau ir bėdų, korozija
Variklio darbinis tūris, l: 1,6
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 5,9
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,1
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 5,4
Bendras automobilio aprašas
Sveiki. Tai jau 2 mano Ford C-max. Pirkau, nes patiko dizainas, ypač vidaus. Išpildymas Titanium, 148000 rida. Pilname variante yra beveik visos šiuolaikiškos sistemos, gera garso sistema. Lyginant su seniau turėtu 2004 m., šitas rieda minksčiau, nors viska kita labai panašu. Po pirkimo kolkas pakeičiau tik 2 traukes stabilizatorių. 1,6 85 kW variklio galios pakanka, 6 bėgiu greitėjama pakankamai greitai. Viskas priklauso kokio stovio automobilį pavyks įsigyti. Tačiau varklių kūrėjams iš Peugeot-Citroen turiu priekaištų. Daug plastmasių, nereikia pamiršti žvakių, o ypač labai greitai susidėvi purkštukai (100.000), kurių pakeitimas nėra jau toks sunkus, bet 1 vnt naujas apie 180 Eur. Silpna vieta išliko galiniai stabdžiai, korpuso korozija. Greičių dėžė irgi nelabai daug kelia pasitikėjimo. Kritulių daviklio galėtų ir nebūti, nes valytuvus vaiko nežmoniškai. Toks vaizdas, kad šiame modelyje mažiau vietos gale nei senesniame, nors realiai nėra nepatogu. Krūva vėdinimo angų ir 2 zonų klimato kontrolė leidžia susikurti norimą atmosferą. Ilgoje kelionėje tikrai smagu vairuoti. Kuro sąnaudos priklauso nuo važiavimo. Mišriame cikle borto kompiuteris rodo 5,1 vasarą, 5,4 rudenį, 5,8 žiemą.
Patarimai perkančiajam
Būtinai pasitikrinti variklio purkštukus ir jei rodo klaidą, kad "injector learning at max value", reiškias reikia ieškoti kito modelio arba smarkiai derėtis, nes purkštukai jau nepakankamai įpurškia degalų į cilindrą. Patarčiau rinktis naujesnių metų modelius, nes tarp 2010-2012 daug klaidų ir broko.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 8)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt