Markės
Dovanojame automobilių rėmelius!Registruotiems lankytojams dovanojame po vieną autorėmelių porą už kiekvieną parašytą atsiliepimą Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Lexus GS
2005 - 2012
Vidutinis automobilio įvertinimas
2021-01-03
Italija 450H
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Labai greitas, prabangus, net ir bazinės komplektacijos turi labai daug prabangos elementų.
Blanki morališkai pasenusi multimedija (kasetės..) Brangus remontas, daugelis kenčia nuo korozijos, VVTi skremuolius keičia, 5 cilindro problemos, baterijos po 10m. Daugeliui pavargę. Be proto maža bagažinė ir salone galas tik vaikams sėdėti.
Kuro tipas: Benzinas / Elektra
Bendras automobilio aprašas
Įsigijau iš Italijos, be rūdžių. Nepasisekė, ko gero, Italas nevykusiai remontavo variklį. Pavažinėjau 2 mėn. Ir užsilenkė motoras dėl surinkimo su dviem kairėm rankom... Na o visumoje labai vykęs automobilis, tiesiog labai sunku rasti gyvą ir sveiką variantā Lietuvoje. Mano remontas : Variklis kainuoja 1000€ Katalizatorius 500-600€ Stabdžių diskai kaladėlės tik priekinė ašis 240€ (viskas Zimmerman). Naujas 1 galinis amortizatorius (elektrinis reguliavimas) 450€ arba restauravimas 180€. Verta gerai pagalvoti ar jums įkandamas toks remontas ir ar nebus geriau BMW , Audi, MB? P.S Greičiu konkuruoja tik su M, AMG, S line. 3.0 dyzelistai prie 260 būna toli, toli... Sėkmės pasirinkti gyvą ir tvarkingą modelį.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt