Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Mazda Tribute
2000 - 2007
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-11-11
Mazda Tribute 2l benzinas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
automobilis yra labai paprastas todėl labai patikimas.
Rūdys, garso izoliacija.
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 13,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 9,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 12,0
Bendras automobilio aprašas
Šį automobilį vairuoju jau 2 metus, nuvažiuota nedaug (30 000). Realiai šis automobilis turi tik vieną minusą, tai RŪDYS. Rūdžių prevensijai reikia skirti išskirtinį dėmesį, visa kita šioj mažinoj yra elementaru ir paprasta (todėl negenda). Išores bei vidaus dizainas yra skonio reikalas (man asmeniškai labai patinka). Man labai patiko šio automobilio paprastumas: 1. variklis paprastas kaip dvi kapeikos gerai draugauja su BRC dujomis. 2. važiuoklė paprasta kaip mazdos 626 (važiuoklė subalansuota sportiškam važevimui todėl automobilis labai gerai stovi ant kelio, gerai sugeria kelio nelygumus). 3. automobilis nėra prigrūstas nereikalingos elektronikos kuri nuolat gestų. Mazda tribute turi 2 važevimo rėžimus: 1. nuolat varomas priekis, o jam prasisukus automatiškai įsijungia galas. 2, priverstinis 4x4, skirtas Važevimui tikra beleke. Rimtai bekeliai automobilis netinka (labai žemai stovintis karteris ir duslius nuolat visur kabinasi), o žvejot ar iki sodyos kažkur miške tikrai nuvež. Vidutinės kuro sąnaudos apie 12 l dujų. Automobilio trūkumai: 1. triukšmas salone (garso izoliacija labai prasta). 2. Rūdys (automobilio dugnas, durelių apačios, galinės arkos mėgsta parūdyti). automobilio kėbulo priežiūrai reikia skirti įpatingą dėmesį.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Automobilis labai paprastas todėl ten nėra kam sugest. per 2 metus eksplotacijos keičiau tik tepalus filtrus ir priešrūkinio lemputę.
Patarimai perkančiajam
Labai atidžiai patikrint kėbulo būklę, kad nunusipirktumėte puvėką.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt