Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
2019-10-16
Puikus automobilis
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
ILS žibintai, kai kurie apdailos ir funkcionalumo elementai
Blogi Mercedes Benz sprendimai
Variklio darbinis tūris, l: 2,2
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 8,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,5
Bendras automobilio aprašas
MB C220 dyzelinis variklis triukšmingas ir garsus, "bliauna" garsiai, trūksta garso izoliacijos nuo variklio skyriaus, greičių dėžė vėluojančiai perjunginėja pavaras pilnai nuspaudus pedalą lenkimo metu (savotiškas lagas), nepadeda nei perjungimai į Sport ar Sport+ režimą (sukelia apsukas ir sustiprina vairą tačiau greičiau į žemesnes pavaras nepermeta), nors važiuojant normaliu režimu ir neminant iki dugno kaip ir viskas ok su ja ir greitėja tolygiai. Važiuoklė plaukiojanti ir linguojanti, ypač užknisanti mieste, į duobes kala aštriai, o lygiame kelyje kaip ir bando vaidinti patogų automobilį, posūkiuose neatrodo stabilus. Važiuojant didesniu nei 100 km/h greičiu su viengubais stiklais gana stipriai ūžia nuo šoninių veidrodėlių. Burmester garso kolonėlės duryse rezonuoja su aliuminio apdaila ir tam tikruose dažniuose įkyriai vibruoja, masinė problema paieškojus forumuose, ir bendrai dėl sprendimo žemus montuoti į "footwell" žemi dažniai per skysti ir normaliu garsu net nesigirdi, su lietuviškom radijo stotim groja per tyliai ir... labai blogai (praktiškai be žemų, kurie išsisklaido kažkur kojų skyriuje ir nedaeina iki ausų), Audi A4 bazinė garso aparatūra skamba geriau nei Premium iš Mercedes. Multimedia primityvi, nėra jokių normalių nustatymų, kokių tikėčiaus tokių metu automobilyje (pvz BMW), spidometro ekranas ribotas ir nieko neparodantis, neturi nei Carplay, nei Android Auto. (Aliexpress integracinis blokas ~300 eur) Apie gerus dalykus galima paskaityti kitur :)
Įvertink šį atsiliepimą (viso 19)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt