Markės
1059 iš 1844
Mercedes-Benz C klasė (W205) 2014 - 2021
Mercedes-Benz C klasė, (W205) 2014 - 2021
54Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.08% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)Viso įvertinimų: 4
6% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)17% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)5% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)1% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)3% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)
Ar rekomenduojuTaip 75% Ne 25%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Aukštos klasės interjeras
  • Visais atžvilgiais komfortiškas
  • Puikios pavarų dėžės
TRŪKUMAI
  • Neitin praktiškas
  • Nepraktiškas bagažo skyrius
  • Nėra toks smagus vairuoti kaip konkurentai
"Šis Mercedes C-Class yra vienas geriausių prabangių vidutinės klasės automobilių. Jis atrodo puikiai, turi nuostabų saloną ir neblogai jaučiasi kelyje"
Naujos kartos C klasės Mercedes-Benz akivaizdu sukurtas ne pasivyti konkurentus, tačiau juos pranokti visais atžvilgiais. Kaip bebūtų, tai yra pats perkamiausias kompanijos modelis – kas penktas pagamintas Mercedes yra C klasės modelis. Naujoko dizainas puikiai perėmė naująjį Mercedes stilių jau matytą mažesniuose A klasės, CLA klasės ir flagmane S klasės modeliuose. Naudojamas gana aptakus, švelnių linijų stilius ypač pastebimas galinėje dalyje, šonuose akcentuojamos linijos besidriekiančios iki pat galinių ratų arkų. Rodos Mercedes dizaineriai nieko naujo neišrado, tačiau rezultatas labai patrauklus. Interjere matomi dideli pasikeitimai – čia puikuojasi ne tik visiškai naujas stilius, bet ir gerokai kokybiškesnės medžiagos. Būtent interjere jaučiama visa ta pažanga, kurią įtakojo gausi kritika senajai C klasei. Kitas privalumas – tylus salonas, kurio tylą kiek trikdo garsiai dirbantys dyzeliniai varikliai. Naujoji C klasė tapo 95 mm ilgesnė ir 40 mm platesnė, tačiau svoris sumažėjo visais 100 kg, kas taip pat įtakojo ir valdymo sąvybes. Dabar automobilis geriau klauso vairo ir patikimiau elgiasi posūkiuose. Didesni matmenys reiškia ir erdvesnį interjerą, ypač priekyje sėdintiems keleiviams. Gale sėdintys gali pasigesti erdvės pečiams ir galvai – stogo nuolydis yra ganėtinai stiprus. Taip pat talpesnė tapo ir bagažinė. Jos tūris padidėjo iki 481 litro. Gamybos pradžioje C klasės Mercedes-Benz gaminamas su dviem dyzeliniais ir vienu benzininiu varikliu, tačiau vėliau variklių gama buvo papildyta naujais agregatais, tame tarpe ir hibridiniu varikliu.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Galingiausia versija Mercedes-AMG C 63 S turinti 503 AG (375 kW) ir 700 Nm:Daugelį metų šis automobilis kovojo su geriausiais DTM ir kitų serijų žiediniais automobiliais:

VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 4
2022-10-01
C220
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas ir saugus
Garso izoliacija
Gražaus dizaino, labai patikimas automobilis(per pora eksplotacijos metų 0 gedimų).
Pilnas atsiliepimas...
2022-02-12
Nupirkau W205 su 1,6 L turbo varikliu vietoje turėto W212
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kaip tokio dydžio automobilis, tai visai talpus, kokybiškas interjeras, maloni pakaba
silpnos šviesos, audio kokybė prastoka, pats laikas standartinėj įrangoj turėti beraktę sistemą
Esu patenkintas automobiliu, nesigailiu dėl pasirinkimo, nors mano žmona sako, kad Mercedes E buvo geriau. Aš važinėju daugiausia vienas, tad man tai ne problema :) Automobilis važiuoja padoriai, greitį iki 215 km pasiekia sklandžiai ir tolygiai - jokio diskomforto. Žinoma variklis labai nenustebins, tačiau svarbiausia kad nespaudžiant galima važinėti ekonomiškai kaip su dešimties metų Corrola. Po turėto šviesaus salono, tamsus kiek slegia, man dabar jau nepatinka. Salonas gana ankštas, tačiau vietos man užtenka. Bagažinė padori, bet ne E klasės standartų. Dabar rida siekia vos 58 tūkst, kol kas nieko nedariau tik pakeičiau alyvą. Šis variklis turi alyvos lygio matuoklį, kuris yra labai patogus dalykas - nereikia teptis rankų. Tik niekaip nesuprantu kur į 1,6 telpa beveik 7 litrai alyvos?
Pilnas atsiliepimas...
2019-10-16
Puikus automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
ILS žibintai, kai kurie apdailos ir funkcionalumo elementai
Blogi Mercedes Benz sprendimai
MB C220 dyzelinis variklis triukšmingas ir garsus, "bliauna" garsiai, trūksta garso izoliacijos nuo variklio skyriaus, greičių dėžė vėluojančiai perjunginėja pavaras pilnai nuspaudus pedalą lenkimo metu (savotiškas lagas), nepadeda nei perjungimai į Sport ar Sport+ režimą (sukelia apsukas ir sustiprina vairą tačiau greičiau į žemesnes pavaras nepermeta), nors važiuojant normaliu režimu ir neminant iki dugno kaip ir viskas ok su ja ir greitėja tolygiai. Važiuoklė plaukiojanti ir linguojanti, ypač užknisanti mieste, į duobes kala aštriai, o lygiame kelyje kaip ir bando vaidinti patogų automobilį, posūkiuose neatrodo stabilus. Važiuojant didesniu nei 100 km/h greičiu su viengubais stiklais gana stipriai ūžia nuo šoninių veidrodėlių. Burmester garso kolonėlės duryse rezonuoja su aliuminio apdaila ir tam tikruose dažniuose įkyriai vibruoja, masinė problema paieškojus forumuose, ir bendrai dėl sprendimo žemus montuoti į "footwell" žemi dažniai per skysti ir normaliu garsu net nesigirdi, su lietuviškom radijo stotim groja per tyliai ir... labai blogai (praktiškai be žemų, kurie išsisklaido kažkur kojų skyriuje ir nedaeina iki ausų), Audi A4 bazinė garso aparatūra skamba geriau nei Premium iš Mercedes. Multimedia primityvi, nėra jokių normalių nustatymų, kokių tikėčiaus tokių metu automobilyje (pvz BMW), spidometro ekranas ribotas ir nieko neparodantis, neturi nei Carplay, nei Android Auto. (Aliexpress integracinis blokas ~300 eur) Apie gerus dalykus galima paskaityti kitur :)
Pilnas atsiliepimas...
Marius | 2017-01-09
Neblogas automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Geras, labai ekonomiškas, prabangiai atrodantis automobilis
Dažnai perdega durelių - rankenėlių apšvietimo lemputės.
Labai gražus kardinaliai pasikeitęs kėbulas, lyginant su pirmtaku, salono viduje viskas atrodo prabangiai, erdvės nemažai, garso izoliacija puiki. Variklis neblogas, jokių problemų kol kas per 2.5 metų nebuvo. Labai mažos kuro sąnaudos, ir didelė galia. Per 2.5 metų remontuoti teko 3 detales. Pirma prie durų rankenėlių esančios lemputės išorineje pusėje ( lauke). jas visas jau teko pakeisti 4 kartus. problemos niekas nežino, servise sake, kad perdegė ir tiek. Ko pasekoje, norint jas pakeisti, iš vidaus reikia išardyti durelių apmusimus, dėl to prastėja garso izoliacija, atsirado girgzdesių nuo ardymų. Žinoma galima jų ir nekeisti, nes prietaisų skydelyje nerodo jokios klaidos, kad kažkas būtų perdegę, tačiau vakare užgęsinus variklį, ir įsijungus apsvietimui, jei kazkuri lemputė perdegus, labai nekaip atrodo. Antra detalė buvo šildomų sėdynių blokas, sugedo nei iš šio, nei iš to, garantinis žinoma pakeitė. trečia detalė buvo, kurią reikejo keisti, tai USB blokas, konkreciai parėjo kištukai USB muzikai klausytis, kadangi jie itaisyti daiktadėžėje. Įdėjus laikmeną i kištuką, gaunasi, kad pati laikmena ore kabo, o kazka dedant i daiktadežę, galima labai lengvai sulauzyti kištuką. Perkančiajam patarčiau nepagailėti kelių euru daugiau, ir nusipirkti su lempomis inteligent light system. Tai ir matomumas labai geras bet kokiomis oro sąlygomis, ir atrodo prabangiai. Nes su paprastom halogeninėm lemputėm, dingsta visa prabanga.
Pilnas atsiliepimas...
 
Mercedes-Benz modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Kompaktiniai  A klasėA klasėA klasėA klasė
   CLA klasėCLA klasė
  Vidutiniai 190C klasėC klasėC klasėC klasėC klasė
  Dideli E klasėE klasėE klasėE klasėE klasė
    EQE
  Reprezentaciniai S klasėS klasėS klasėS klasėS klasė
    EQS
  Kupė S klasė Coupe CL klasėCL klasėCL klasėS klasė Coupe 
 CLK klasėCLK klasė  
  CLC klasė   
  Keturduriai kupė   CLS klasėCLS klasėCLS klasė
   AMG GT 4 durų kupė
  Kabrioletai SL klasėSL klasėSL klasėSL klasė SL klasė
  Roadsteriai  SLK klasėSLK klasėSLK klasė 
  Mini krosoveriai    GLA klasėGLA klasė
    EQA
  Krosoveriai   GLK klasė GLB klasė
   GLE klasė CoupeGLE klasė Coupe
   GLC klasėGLC klasė
   GLC klasė Coupe
    EQB
  Dideli krosoveriai     EQS SUV
  Visureigiai  M klasėM klasėM klasėGLE klasė
   EQC
  Dideli visureigiai G klasėG klasė
  GL klasėGL klasėGLS klasė
  Pikapai    X klasė
  Mini vienatūriai   B klasėB klasėB klasė
  Vienatūriai   R klasė  
  Dideli vienatūriai    EQV
  Sportiniai    AMG GT 
  Supercar   SLR McLarenSLS AMG  
  Daugiatiksliai   Vaneo   
  VianoV klasė
  Komerciniai  SprinterSprinterSprinter
 VitoVitoVito
   CitanCitan
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt