Markės
Rašykite atsiliepimus ir gaukite 50 Eur vertės automobilio remontą!Geriausiam Autoasas.lt atsiliepimų autoriui kas mėnesį dovanojame nemokamą automobilio remontą Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Opel Astra
1998 - 2007
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-11-03
Patikimas ir negendantis automobilis
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Patikimas, erdvus, turintis išskirtinį dizainą
Neturi
Variklio darbinis tūris, l: 1,8
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 10,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 7,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 9,0
Bendras automobilio aprašas
Turėjau 2003 metų Opelį keturis metus, kuris paliko labai gerus prisiminimus. Puikus automobilis norintiems pigaus ir patogaus automobilio. Nesenstantis BERTONE modelis, kuris traukia aplinkinių dėmesį. Salonas labai paprastas bet erdvus ir jaukus nepaisant jog tai coupe modelis. Apdailos medžiagos tvirtos ir kietos, tačiau retai kada pasigirsdavo ,,barškėjimai", važiuojant dideliu greičiu tampa prasta garso izoliacija. Odinis šviesus salonas visada atrodė puikiai, niekada nereikalavo ypatingos prižiūros, bent jau man labai patogios sedynės su klimato kontrole ir borto kompu nieko daugiau nereikėjo. Manevringas ir taupus mieste bei ganetinai greitas užmiestyje benzininis 1.8 varikliukas be EGR nesamonių. Elektronikos šis automobilis turi mažai, tad gesti nėra labai kam. Man pasitaikė labai gero kėbulo stovio, neturėjo jokių problemų su rūdim priešingai nei linkę žmonės kalbėti.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Patikimas variklis, neturėjau jokių rimtų gedimų. Per keturis metus pravažiavau 60 000 km, keičiau tik pagal ekploatacija tepalus, filtrus, kaladėles, diskus, žvakes, pagrindinį diržą kai tik nusipirkau auomobilį, pakaba ganėtinai kieta ir paprasta, bet ant kelio stovi stabiliai ir remontuoti reikia labai retai, keičiau per visą laiką abu šarnyrus, vairo traukes ir stabilizatorius. Nuvertėjimas manau negresia žinant kas buvo tas BERTONE ir ka jis sukūrė, ir tai jog buvo išleista ribotas kiekis tokių automobilių.
Patarimai perkančiajam
Perkant apžiūrėti ar nėra rudžių
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)
© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt