Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Opel Meriva
2003 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
2021-01-09
Liudas, Opel Meriva 1.6l benzinas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Ergonomiškas salonas, patikimas, pigi eksploatacija
silpnas variklis, prasta garso izoliacija, stabilumo stoka
Variklio darbinis tūris, l: 1,6
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 10,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 8,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 9,0
Bendras automobilio aprašas
Pirkau prieš 4 metus, parvarytas iš Belgijos, 220 000 rida. Automobilis buvo nemažai nuvažiavęs, bet tvarkingai prižiūrėtas. Per 4 metus teko pataisyti rankinį stabdį, amortizatorius, salientblokus, variklio galvą nuimti tepalų vožtuvą ar kažką ten patvarkyt. Eksploatacinių remontų čia nerašysiu, jų nebuvo daug, laiku nedariau ir nieko, važiavau ir sumoj 50 000 nuvažiavau. Paskutinius 2 metus nieko praktiškai netvarkiau, damušinėjau iki galo ir vistiek nedamušiau. Meilės iš manęs automobilis negavo, bet tarnavo kantriai, pavedęs nebuvo (jeigu neskaičiuosim nusėdusio akumo, bet čia mano apsileidimas). Automobilis pigios klasės, nieko įmantraus iš jo nereikia tikėtis. 1.6l variklis silpnas, nepalakstysi, nebent negaila variklio ir į kalnus 4000 rpm virinsi. Automobilis mažas, kietas, garso izoliacija prasta. Salono medžiagos pigios, bet patvarios. Salonas gerai iškomplektuotas, mažas automobilis, bet talpina daug. Tai puikus automobilis paprastam žmogui, kuris savo automobiliu niekam nieko nenori įrodyti. Tiesiog važiuot iš taško A į tašką B. Dažniausiai senyvi žmonės tokie būna, bet aš va jaunas tokią vairavau ir negėda, ir nesigailiu :)
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Variklis paprastas, detalės pigios, remontas nebrangus. Kai kuriuos dalykus pasiremontavau pats, nors nieko apie mašinas nesuprantu. Kainos jos nelaiko, nesitikėkit, kad bus "už kiek pirkau, už tiek ir pardaviau", nes kaina jos krenta sparčiai.
Patarimai perkančiajam
Ieškokit paprasto 1.6l benzino mechanine pavarų dėže. Variklis paprastas ir patvarus, važiuos ilgai. Su dyzeliniais girdėjau problemų yra, o tie triptroniniai automatai girdėjau problematiški. Nors susidūriau minimaliai,tai galiu ir klįsti.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 0)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt