Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Peugeot 307
2001 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-03-20
peugeot 307 1,6 benzinas 2007m universalas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
patikimas malonus važiuoti, labai geras kokybes ir kainos santykis , pigus remontas.
nėra , garso izoliacija ,kaip ir daugeliui geresnės reikėtų.
Variklio darbinis tūris, l: 1,6
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 9,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 7,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 8,0
Bendras automobilio aprašas
galiu pasakyti tik tiek kad reikia keisti nuomonę apie prancūzus , tikrai geriau nei kiti šios klasės auto, turėjau renault 5 metus važinėjau ir jokių didelių gedimų nebuvo dabar su peugeot jau metus važiuoju jokio gedimo kol kas nebuvo , jokia lemputė neperdegė nei elektronika irgi nestrigo ,tepalo per 12 tūkst. nereikėjo dapilti , tarp kitko renuškei irgi nuo keitimo iki keitimo jokio dapylimo nereikėjo remontas labai pigus daug pigesnis nei tų pačių metų konkurentų, detalės labai pigios, važiuoklė gera paprasta nėra trauklių daugybės kaip kituose , komfortas normalus tikrai geresnis negu vw golfo ar opel astra, sakau todėl kad turėjau visokių aš automobilių, variklis benzininis tikrai gerai dirba tyliai ir normali trauka, aišku lyginti su premium auto nereikia nes šia darbinė kiekvienai dienai mašina. žmonės lietuvoje meluoja arba kritikuoja net neturėję automobilio o tik girdėję pliurpalus, ir taip vienas nuo kito , neklausykit ir galvokit savo galva arba tikrų specialistų paklauskit o ne provincijos traktoristų.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
remontas tikrai labai pigus detalės pigios , meluoja jei kas sako priešingai, eksploatacija lengva ir pigi,juokas ima kai sako sunku prieiti lemputę pakeisti , o kai lemputę keisti reikia volvo ar audi ir reikia bamperį numontuoti tai niekas nesiskundžia.
Patarimai perkančiajam
geri automobiliai pirkit iš pancūzijos iš olandijos italijos tai gerais keliais ramiai važinėta ir neužvaikyti kaip iš vokietijos.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 8)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt