Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Seat Cordoba
1993 - 2002
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-10-03
Cordoba FL 2000 m. 1.9TDi 66kw
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Išvaizda, valdomumas, kėbulo atsparumas korozijai, patikimumas (gedimų prasme), kompaktiškumas, ekonomiškumas.
Mažai vietos salone, prastos salono medžiagos, kieta pakaba, nestandartinė automagnetola.
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Seat Cordoba FL 2000 m. 1.9TDi 66kw Sedanas Salonas: Salono medžiagų kokybė - tragiška. Plastmasės lūžta nuo menkiausio prisilietimo. Dažai, kuriais padengtos detalės labai minkšti ir lengvai braižosi. Vidaus durų rankenėlės kiekvienos Cordobos FL ir Ibizos FL silpniausia vieta. Daiktadėžės rankenėlė taip pat. Vietos viduje - tik 4 asmenims. Galima važiuot ir penkiems, tačiau iki 10 km, nes labai nepatogu. Sėdynės nekomfortiškos. Kėbulas: Pakankamai atspari korozijai. Forma sportinė, traukianti akį, vien dėl spoilerio. Variklis: 1.9 TDi 66kw dyzelis. Nuostabus variantas, labai patikimas. Tokiam automobiliui pilnai pakanka galios. Kuro sąnaudos - labai mažos. Ramiai važiuojant drąsiai galima tilpti į 5,5l/100km. Važiuoklė: Pakankamai standi, jaučiasi visos duobės, tačiau suteikia sportiškumo. Reikalauja remonto priklausomai nuo eksploatacijos. Didesnių problemų nėra. Kiti pastebėjimai: gamyklinė automagnetola yra nestandartinė, kasetinė ir labai prastai. Vienintelis būdas nebent modifikuoti, tačiau tai reikalauja laiko ir išmanymo. Detalės nebrangios, beveik viskas tinka iš VW, Audi, Skoda tų metų automobilių. Automobilis puikiai tinka kaip pirma mašina ar darbui, kadangi yra kompaktiškas, nesudėtingas, vartoja mažai kuro, ir nereikalauja didelės priežiūros. Taip pat yra smagu vairuoti, bei gerai atrodo. Tačiau ne taip smagu sėdėti keleivio vietoje.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 0)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt