Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Seat Ibiza
2002 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-05-20
Seat Ibiza 1,4l 55kw
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Gerai valdomas, ekonomiškas, smagus neilgose kelionėse
Elektronika, vairo stiprintuvas, plonos skardos, komforto trūkumas
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Turėjau šį mažylį pusantrų metų. Per tuos metus supratau, koks jis yra iš tikrųjų. Didžiausia ir labiausiai erzinanti jo bėda yra elektronika. Per šia problemą dažnai ne tik žiemos metu, bet ir temperatūrai nukritus iki -5 neužsivesdavo, kadangi paliktas per naktį ,,magiškos elektros" problemos iškraudavo akumuliatorių. Jau nekalbu, kai išjungus variklį ir ištraukus raktus kas kart mirkčiodavo prietaisų skydelis, o užrakinus duris visad matydavai kai automobilio lempos taip pat tau miksėdavo. Dar viena erzinanti dažna problema budavo vairo stiprintuvas. Dažnai užvedus automobilį jis neveikdavo, tai budavo sunku paskuti vairą arba vairas sukdavosi per silpnai... Dar vienas trūkumas, tai yra automobilio skardos. Jos yra labai plonos. Labai jautrios kiekvienam mažam stuktelėjimui, nes po menkiausio prisilietimo matosi įdubimai ar įlenkimai. Tačiau neskaitant šių trūkumų, automobilis yra labai smagus važinėjant mieste. Labai geras ir lengvas valdymas, bei mažos kuro sanaudos, tačiau palyginus nemažesnės nei kokio 3 golf . Vis gi antrą kartą nesėsčiau į šį automobilį, dėl varginančių elektros problemų... Mieliau rinkčiausi už panašia kainą 4 golfą, kuris yra šiek tiek patikimesnis, už tą pačia kainą ;)
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt