Markės
Dovanojame automobilių rėmelius!Registruotiems lankytojams dovanojame po vieną autorėmelių porą už kiekvieną parašytą atsiliepimą Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Skoda Octavia
2020 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2021-03-21
Octavia 1.0 TSI 81 kW mHEV automatas DSG-7 2020 m. 5 durų sedanas-hetčbekas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
vidaus ir išorės dizainas, salono komfortas, gerai veikiantys vairuotojo asistentai
  • Ekonomiškas
  • Interjero medžiagos
  • Komfortiškas
  • Erdvus salonas
  • Talpi bagažinė
  • Gera įranga
  • Ergonomiškas salonas
  • Saugus
  • Gražus dizainas
prastoka garso izoliacija, ypač bagažinėje
  • Prasta garso izoliacija
Variklio darbinis tūris, l: 1,0
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 7,5
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,3
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 6,5
Bendras automobilio aprašas
Automobiliui 4 mėnesiai, nuvažiuota dar tik 2000 km. Iš minusių: automobilis būtų gana komfortiškas, tik truputį nepatinka galinė važiuoklė, per skersinius asfalto įtrūkimus girdėti triukšmas. Be to, dar kažkur bagažinės skyriuje įsimetė "bildukas" (priežasties dar nesuradau). Žodžiu prastoka garso ir vibracijos izoliacijas, ypač bagažinės skyriuje. Dar kartais ožiuojasi beraktė atrakinimo/užrakinimo sistema. Patinka kaip veikia vairuotojo asistentai: juostos išlaikymo su aktyviu vairo pasukimu, radaras su susidūrimo perspėjimu ir automatiniu stabdymu. Deja, radaras nustoja veikti kai apledėja arba apnešamas purvu nuo priekyje važiuojančių automobilių (reikia nuvalyti). Puikus dalykas yra adaptyvus kruizas, kuris ypač gerai veikia su automatine pavarų dėže. Automobilis pats reguliuoja atstumą iki priekyje važiuojančių, gali visiškai sustoti ir vėl pajudėti iš vietos be vairuotojo įsikišimo. Belieka tik nustatyti norimą greitį ir vairuoti. Šis variklio variantas turi papildomą elektrinį variklį ir 48V bateriją - mHEV sistema, kuri iš esmės veikia kaip patobulinta start/stop sistema, kuri gesina ar užveda variklį praktiškai be jokios vibracijos beveik nepastebimai (kad variklis neveikia matosi tik pagal nulinius apsisukimus). Ši sistema turi ir dar kelias funkcijas, tai pagalba benzininiam varikliui įsibėgėjant (plius 12 Nm sukimo momento) ir 12V akumuliatoriaus pakrovimas (yra 12V/48V keitiklis). Iš esmės sistema naudinga tik mieste. Multimedijos sistema Columbus veikia gerai, nors tarp atsiliepimų daug pasakojimų apie tai, kad ji dažnai "pakimba". Gal reikia dažniau atnaujinti programinę įrangą, tai galima padaryti pačiam, nes multimedija yra prijungta prie interneto. Patinka automatinės dėžės greitas pavarų perjungimas nedidelio tumblerio pagalba. Patogu manevruojant pirmyn-atgal parkuojantis. Labai gerai šviečia LED Matrix priekiniai žibintai, su visiškai automatiniu valdymu (papildomai užsakoma opcija). Pakankamai kokybiškos, minkštos, malonios lietimui salono medžiagos, erdvus salonas ir milžiniška bagažinė net ir ne universalo versijoje.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 8)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt