Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Skoda Octavia
2020 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2021-01-15
Škoda Oktavia 2020, 2.0, 85 kw, mechanika
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Gana erdvus automobilis, didelė bagažinė
Elektronika "pjauna grybą", medžiagų kokybės norėtusi gersnės, garso izoliacija nekokia, silpnokas variklis
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 6,5
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 5,5
Bendras automobilio aprašas
Gana neblogai atrodantis (palyginus su dviem ankstesniais OKTAVIA modeliais), erdvus automobilis. Ir gėris baigiasi... Variklis silpnokas, pradžioje dar gelbsti sukimo momentas ir mechaninė pavarų dėžė, o toliau jau liūdniau... O ir kuro sąnaudos pagal galingumą nedžiugina, plius dar AdBlue. Centrinės konsolės "planšetė" dažnai "pakimba", o kadangi visas valdymas tik joje, tai nei klima, nei visos pagalbinės sitemos, nei galiniai parktronikai, nei sėdynių šildymas ar radijas nesireguliuoja. Esant + temperatūrai galima perkrauti, ir netgi pavyksta, o prie - 7 viskas, šakės. Pilnas kaputt. Ačiū Dievui nors spidometras ir žibintai veikia. Antipraslydimo sistema visiškas nesusipratimas, kaip ji veikia reikėtų klausti ŠKODOS. Per tris mėnesius eksploatacijos taip ir nesupratau veikimo principo. Gal dar tik viena graži galtona švieselė ant spidometro planšetės. Priekinis panelis iš kelių dalių, baisu pagalvot, kaip jis braškės po kokių trijų metų. Aišku, apšvietimo variantų ir lempučių gausa džiugins "elektrikus" ir kitus gadžetų mėgėjus, bet geriau vietoje jų būtų sumontavę keletą papildomų valdymo mygtukų "avariniam" atvejui, deja... Avarinio stabdymo/susidūrimo išvengimo sistema esant parstam orui arba veikia dalinai, arba iš viso neveikia. Sningant neveikia. O ir įspėja apie susidūrimą tada, kai kliūtis jau būna apvažiuota. Gerai, kad pavarų dėžė mechaninė, tai bent jau nėra problemų su automato "joistiku". Nors ne visai, stringa 5 pavara. Matomumas pro galinį langą, bent jau hečbeke, prasta. Valytuvo nerasta, o ir pats langas ne iš didžiųjų. Pireš tai vairavau 2015 m OCTAVIA Scout, tai ir medžiagų kokybė buvo gersnė, o ir nesąmonių su juom buvo mažiau. Nebuvo ir poroloninių sėdynių apatnių šoninių atramų, ir "plastikinės odos" vairo, ir atsilupusio "vailoko" daiktadėžėje, ir "pakibusio" ekrano. Nukritus temperatūrai, durų "gumos" (ten, aišku, gumos nerasta), braška, traška kaip GAZ bortinuko bortas. Žodžiu, einama taupymo ir trumpesnės eksploatacijos keliu. Ir dar iš VAG grupės paveldėtas LED žibintų rasojimas. Gal kainos ir kokybės santykis neblogas, bet ar ji jau tokia gera, kaip ŠKODA giriasi... Belieka tikėtis, kad "softo" atnaujnimas išspręs elektronikos ir valdymo problemas, bet kol kas... Turim šeimoje naują TOYOTA. Irgi yra ir pliusų, ir minusų, bet elektronika veikia ir "nepakimba".
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Kol kas neteko remontuoti, ir kol garantinė tai kaip ir neaktualu.
Patarimai perkančiajam
Jei neužknisa visos tos, aukščiau išvardintos, smulkmenos ir reikia talpios bagažinės bulvėms ir kitoms sodo gėrybėms, tai gal ir neblogas variantas už atitinkamą kainą.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 8)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt