Markės
Dovanojame automobilių rėmelius!Registruotiems lankytojams dovanojame po vieną autorėmelių porą už kiekvieną parašytą atsiliepimą Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Skoda Rapid
2012 - 2019
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-11-21
2018 Rapid 1.0 TSI 70 kW Style
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Erdvus salonas, talpi bagažinė, ekonomiška.
Trūksta kraukos. Prasta garso izoliacija važiuojant didesniu greičiu. Sėdynės kietokos, tad ilgose kelionėse pavargsta sėdimoji ir nugara.
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Važinėju 2 metus. Tai neblogas ekonominės klasės automobilis šeimai važinėjant mieste ir už miesto. Sužavėjo salono erdvė. Pats esu 195 cm ūgio, tad patogiai susireguliavęs vairuotojo sėdynę už manęs telpa ne tik vaikas, bet ir suaugęs žmogus patogiai įsitaisys. Bagažinė tikrai talpi. Degalų sąnaudos mieste 5,6 l/100 km. Užmiestyje iki 5 l/100 km jei nespaudi 140 ir daugiau. Mieste manevringas automobilis. Išvažiavus iš miesto ir pasiekus 120 km/h norėtųsi 6-tos pavaros. Tokiu atveju reikėtų rinktis galingesnį variantą 1.0 TSI 81kW ar 1.4 TSI 92 kW. Mašinos dugnas gan aukštas. Tai pliusas mieste parkuojantis prie šaligatvio, bet išvažiavus už miesto, važiuojant 120 km/h ir esant vėjui, mašina nėra stabili ant kelio. Kartą pūtė šoninis vėjas tai vairą teko abiem rankom laikyti. Garso izoliacija mažiau nei vidutiniška. Kad jaustųsi didesnis komfortas - siūlyčiau rinktis gausesnės komplektacijos su ekranu, šildomomis sėdynėmis ir t.t.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt