Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Subaru Outback
2009 - 2014
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-01-02
Outback 2.0 diesel
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Talpus, erdvus, ekonomiškas, galios pakankamai, pravažus, patogios sėdynės
Garso izoliacija, kieta pakaba
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 7,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,5
Bendras automobilio aprašas
Turiu šį auto nuo 200 000 km ridos. Pirktas Lietuvoje, prižiūrėtas Subaru servise. Pagal dokumentus laiku atlikinėtas tealų keitimas, problemų su variklių neužfiksuota. Kietoka sankaba kas pavažiuoja visi pastebi. Prie 270 000 km kilo problemų su dpf filtru nes važinėju pagrinde mieste. Reikia karts nuo karto į autotstradą išvažiuoti kad filtras DPF filtras išsivalytų, įvyktų regeneracija. Kartais kartu su kuru panaudoju DPF filtro valiklius. Automobilis traukia gerai ekonomiškas po miestą 7 litrai dyzelino čia netaupant ir važiuojant greičiau nei bendras srautas. Žinoma vasarą autostradoje virš 130 km apetitas padidėja. Jeigu priksit šį auto su didesne rida arba išoperuoti DPF filtra arba įsigyti OBD skanerį wifi arba bluetooth susiinstaliouti Torque programa kad matytumėt kada DPF filtras jau pats nesugeba išsivalyti. Nes remontas brangus, o jeigu neįvykta pilna regeneracija į tepalą privaro diezelio. Dabar kai matau kada reikia išlėkti į autostradą tepalo lygis lieka stabilus. Anksčiau pastoviai būdavo virš normos kas nėra gerai.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Kartais atsiranda kalimas važiojant iš vietos tai išsiaiškinau, kad šitame automobilyje purkštukai darosi automatinį kalibravimą ir gana dažnai kas 300 km, reikia kad tuščia eiga padirbtų 2-3 minutes ir būtinai su išjungtu kondicionieriumi, tuomet susikalibruoja ir tas garsas dingsta. Tai kartais įvyksta stovint prie raudono šviesoforo arba kamštyje, net jaučiasi kaip variklis sudreba momentais, o paskui pradeda vėl normaliai dirbti.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 7)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt