Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Toyota Auris
2006 - 2013
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-09-02
Toyota Auris 2007, Dyzelinas, 93kW
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Labai geras kainos ir kokybės santykis
Mašinos gabaritų jautimas, garso izoliacija, neįprasta pavarų svirties ir rankinio stabdžio padėtis
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Bendrai apie automobilius per daug nenusimanau, todėl aprašymas bus paviršutiniškas. Laikinai gavau šį automobilį (prieš tai važinėjau su VW Passat B5) ir pastebėjimai yra tokie. Traukia mašina labai gerai. Ant lenkimo nebaisu, kad nespėsi aplenkti ir žemesnės pavaros jungti tikrai nereikia. Važiuoklė lyginant su passatu nėra tokia minkšta, bet mane asmeniškai pilnai tenkina. Sėdint priekyje mašinos kapoto visiškai nematai, todėl sunku jausti mašinos gabaritus parkuojantis. Bet per laiką prie to pripranti. Mašinos raktas "be geležies", mašina užvedama start/stop mygtuku. Priėjus prie užrakintos mašinos, pakanka kišenėje turėti raktą ir vairuotojo durys atsidaro pačios (nereikia traukti rakto iš kišenės). Visi šitie bajeriai iš principo yra patogūs, bet man vis dėlto patinka senas geras "geležinis" raktas su imobilaizeriu. Pirma, toks raktas saugesnis, nes jo negali taip lengvai imituoti, todėl mažesnė tikimybė dėl vagysčių. Antra, numirus akumuliatoriui su senu raktu mašiną vis tiek galėsi atsirakinti, nes elektros tam nereikia. Automobilis yra talpus. Tikrai negali skųstis, kad maža bagažinė ar gale sėdint remiesi į kur nors. Talpi daiktadėžė. Beje, jos yra dvi viena virš kitos. Porankis labai žemas. Nepatogu ranką laikyti. Pavarų perjungimas ir rankinis iškeltas į viršų. Atrodo neįprastai ir kažkokio patogumo tai neprideda. Po pavarų svirtimi yra vieta smulkiems daiktas susidėti. Nelabai patogu, nes turi kišti ranką tarsi po "tiltu". Audio aparatūros skambesį vertinu geriau nei vidutiniškai. Garso izoliacija nėra gera, bet tikrai esu susidūręs su prastesnėmis. Variklis dirba pakankamai garsiai, o važiuojant nelygiu keliu ir kai kurios plastmasės ir skardos skleidžia pašalinius garsus. Nors prie daugelio mano išvardintų minusų galima priprasti, man asmeniškai automobilis nėra prie širdies. Ilgai važinėjęs su VW ir įsėdęs į Toyotą supratau, kad man kur kas mieliau yra vokiški, kampuoti dizainai ir praktiškesnis, paprastesnis vokiškas interjetas. Vis dėlto Toyota pasižymi savo patikimumu ir geresniu kainos ir kokybės santykiu, todėl vien dėl to šis autimobilis turėtų būti daugelio žmonių pasirinkimu.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 7)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt