Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Toyota Prius
2009 - 2015
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-01-04
Toyota prius 3
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Labai ekonomiškas, erdvus salonas.
Maža komforto, bagažine nedidelė, garso izolecija nulinė.
Kuro tipas: Benzinas / Dujos
Bendras automobilio aprašas
Turim 2 tokius automobilius. Su vienu nuvažiuota 60tkm su kitu 45tkm Į abudu auto įdėtos dujos. Dujų kaina šiuo metu 0.619cnt. 100km mieste 8duju ne taupant užtenka. Kiek važinėju nesu pasiekęs net 4.3ltr benzino kad rodytų borto kompiuterį. Aš rinkčiausi face lift modelį nes yra dienos šviesos. Priusai ligu irgi turi kaip ir visos masinos. 1. Keičiau matora nes per kaitina tarpinė buvo. Gana dažnai pasitaikanti bėda. 500e naudotas matoras darbas iki 250e. 2. Didžioji baterija. Mitas kad jos brangios. Dėjome naudotas baterijas po 500e visa. Galima ir celemis 28celes baterija turi. 15e viena cele naudota. 3. Tikrai pasitaikanti bėda yra su faromis jog rasoja. Kaskur patenka vandens. 1 fara naudota nuo 150e iki300e jeigu yra galimybė surasti bėda ir suklijuoti kur patenka vanduo. 70e maždaug už 2 vnt. Žymesnių bėdų neminėsiu nes čia yra pagrindinės. Tiesiog paminėsiu kas man buvo įdomu kol dar nežinojau apie šitą masina. Labai patvari važiuoklė guoliai brangus tikri japoniški. Bet jeigu susidedi kinietiškus tai po 10tkm reiks keisti. O kiniškų kaina 70e japoniškų apie 140e. Greičiu dėžės naudotos po 100e ir jų niekam nereikia nes labai šauniai padaryta tiesiog nesu girdėjas kad kam būtų problemų.. Problemos su egr kaip ir kiekvienom masinom tiesiog galima iš programuoti jeigu kyla problemų kaina nuo 30 iki 60 atrodo. Matore stovi grandine gamintojas rašo 900tkm ir jeigu yra poreikiams keisti keisti galima. Tiesiog apsimokiau matora pakeisti, nes pigiau. Vandens pompa nauja laiko apie 300tkm. Patarimai pirkėjams. Tiesiog reikia suprasti jog šita mašina yra mekstamiausia taksi mašina pasaulyje. Todėl 200k rida yra unreal ir tikrai didesnė bus. Nebent melina raudona spalva mašinos bus tada manau gali būti. Bet jeigu švediška melina taksi būna. Italijoi Ispanijoi mekstama balta taksi spalva. 1mln km ridos iš taksistu girdėjas neriba šitom auto. Odinis salonas tikrai retas ir kokybiškas. Jeigu vis dėlto norite odinio salono srotuose mažai jų yra ir kaina nuo 400e iki 600e geros būklės.. Baterijos laiko kiek girdėjas nuo 150tkm iki 300tkm poto arba baterija keist arba celės. Tokviloj 1500e nauja baterija. Plugino iš tinklo kraunamo aš pats nepirkčiau tiesiog neapsimoka dėl 20km pora val krauti ir mokėti 3k e daugiau už auto dėl pažaidimo. Dabar yra 2020.01.04 prastesnės komplektacijos auto kainuoja 7k. €. savo klasės segmente yra bene brangiausia mašina, bet atperka patikimumas ir tikrai ekonomiškumas. Jokių taršos mokesčių 92g/km c02 tik. Yra tikrai gausios komplektacijos pvz auto žibintai kritulių davikliai bet labai retas variantas esu matęs tik 2 tokias mašinas skelbimuose Lt. Kaip jau minėjau pirkčiau tik nuo 2012 facelift dėl dienos šviesu ir USB port jau yra porankyje. Toliau viskas tas pats, jeigu kam aktualu labai tai galiniai žibintai skiriasi lempučių išdėstymas tai tiek. Sėkmės ieškant gero negendancio smagaus auto. ????
Įvertink šį atsiliepimą (viso 17)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt