Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volkswagen Jetta
2018 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-09-15
100 proc patenkintas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Dinamika, solidi išvaizda, geros degalų sąnaudos, pakaba, triukšmo izoliacija, valdymas, neblogos priežiūros išlaidos
  • Ekonomiškas
  • Gera garso izoliacija
  • Gera pakaba
  • Komfortiškas
  • Gera pavarų dėžė
  • Gerai valdomas
  • Nebrangus nusipirkti
Esminių nėra
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Sveiki visi! Pernai nusprendžiau įsigyti pagaliau naują automobilį, rinkausi tarp Octavia, Toyota Corolla ir Kia Optima. Toyota atrodė maloni ir ilgai apie ją galvojau, nes prieš tai važinėjau su Corolla, tačiau po eilinio bandomojo važiavimo draugo automobiliu supratau, kad šis automobilis yra tiesiog per brangus ir nevertas tų pinigų. Octavia techniškai patiko, bet draugas turėjo problemų su dėže ir kažkaip mane atkalbėjo. Na, man ji ir taip nelabai patinka kažkodėl. Tada netyčia užkliuvo naujoji Jetta ir pasibandžiau. Patiko ir išorė, ir vidus. Be to, ji turi 8 greičių pavarų dėžę ir tai yra labai patikima dėžė. Žodžiu patiko beveik viskas ir po pasibandymo negalėjau galvoti apie nieką kitą tik Jettą. Ir nusipirkau. Pakaba vidutiniškai minkšta, vairo mechanizmas tikslus, nepaisant galinės pakabos balkio, interjeras modernus, sėdynės patogios, 1.4 L variklis staigus ir jau seniau pasiteisinęs tarp kitų VW automobilių. Važinėju jau beveik metus ir esu labai patenkintas. Jokių gedimų, aptarnavimo kainos priimtinos. Tačiau buvo mini avarija, po ko pakeistas priekinis bamperis. Suradau greitai, kaina buvo gera, maniau, kad kainuos žymiai brangiau. Komplektacija labai svarbu , todėl patariu į tai atkreipti dėmesį ir geriau šiek tiek permokėti už geras funkcijas – didesnį ekraną, kruizą, panoraminį stoglangį ir t.t. Apskritai automobilį rekomenduoju visiems. Ypač tiems, kurie buvo prisirišę prie japonų – tik pabandykite prasivažiuoti su VW ir jūsų nuomonė gali pasikeisti.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt