Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volkswagen Touareg
2011 - 2018
Vidutinis automobilio įvertinimas
2021-01-27
Touareg 2011, V6 TDI 180kw
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Komfortas, surinkimo kokybė, pravažumas, patikimumas
Nemažas kuro suvartojimas, sudėtinga rasti gerą komplektaciją
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Pirkau už 18.000 Eur su 170.000 km rida, tiesiai iš vokiečio rankų ir važiavau namo savo eiga. Ilgai ieškojau ir Lietuvoje ir Vokietijoje, kol radau norimą komplektaciją praėjo daugiau nei pusmetis. Vairuoju jau virš metų. Esu be galo patenkintas, mano nuomone tobulas automobilis. Yra el. priekinio stiklo šildymas, autonominis šildymas, distanciją palaikantis autopilotas, pneumatinė pakaba, panoraminis stoglangis, labai gera garso izoliacija, labai kokybiškai surinktas salonas, minkšti plastikai, niekas nebarška, patogios šildomos ir vėdinamos sėdynės, stumdomos galinės sėdynės. Variklis pakankamai galingas, bet kuro valgo nemažai. Vasarą tik mieste 16 l, užmiestyje 9 l, žiemą mieste iki 18 l, užmiestyje praktiškai tas pats kas vasarą. Iš esmės mano akimis žiūrint tai labai geras pasirinkimas žmonėms, kuriems nėra svarbu prekės ženklas ant kapoto pasirodyt kitiems, bet nori premium segmento visureigio funkcijų. Per visą laiką teko keisti važiuoklės oro kompresorių, atpildyt sistemą azotu, nelabai pigus malonumas, bet lyhinant kokį komfortą ši sistema suteikia - tikrai į spyruokles nekeisčiau.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 9)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt