Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volkswagen Touran
2003 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-05-30
Patikimas ir praktiškas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Talpus, minkštas, patikimas - labai kantri važiuoklė.
Rūdys ir smulkūs elektros gedimai, 6 pavarų mechaninė dėžė.
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Dirbu renginiuose, reikia vežiotis garso aparatūrą, kitus nemažus daiktus, tad šį automobilį rinkausi dėl aukštos bagažinės (tik galėtų būti platesnė) ir patikimumo. Auto yra 2006m. , su 1.9 TDI 66kw PD motoru. Kas labai nustebino, tai kad būtent šis motoras dirba labai tyliai ir visai be vibracijų - sustojus prie šviesoforo, atrodo kad variklis benzininis - minimalus garsas ir 0 vibracijų - malonu važiuoti! Prieš tai turėjau benzininį TOYOYA AVENSIS 2.0i - variklio vibracija buvo didesnė! Labai ekonomiškas - mieste važiuojant ramiai 5.5 l /100km, paspaudžiant iki 7l. Trasoje važiuojant 90 km/h - 4-4.5 l! - 110 km/h - 5l. Važiuojant 140km/h - ryja apie 7l. Bendros kuro sąnaudos - 6l / 100km - pasikrovus, o tai kaip tokiam kampuotam automobiliui - labai geri rodikliai! Nupirkus buvo keisti (ne pigiausi) diržai, įtempėjai, vandens pompa, termostatas, tepalai ir filtrai - (apie 400€ su darbais). Kas liečia važiuoklę - nupirkęs neremontavau nieko - po dviejų metų važinėjimo įvairiais keliais (primenu dirbu renginiuose) - niekas nesugedo ir nebarška iki šiol - TA savo eiga praėjo. Per du metus nuvažiuota beveik 70 000 km - perrinkti priekiniai stabdžių suportai, keistos stabdžių trinkelės, galinis rato guolis ir turbinos interkūlerio šlanga - daugiau nieko, apart kažkokių smulkmenų kaip kažkas sulužo iš vidaus apdailos detalių ir pan (vežioju sunkius daiktus)! Detalės ir remontas pakankamai pigūs -ir lengvai randami. 1.9 TDI PD 66kw motoras kiek silpnokas, bet labai kantrus ir ištvermingas! Tepalai su filtrais keičiami kas 10 000 km. Tiesa - auto pirktas žiemą, tad nepastebėjau, kad neveikia AC - kas pasimatė tik atšilus orams. Reziumė - sugedęs AC kompresorius - kas yra šitų mašinų liga - naujas apie 400€, tad perkant būtinai tikrinti kondicionieriaus veikimą diagnostika. Kas iš minusų - būtent su šiuo varikliu einanti 6 pavarų dėžė - ant 2000 RPM tik 95 km/h ir ant 3000 RPM tik 140 km/h. Labai lepi tepalams ir juos reikia keist kas 50 000km - pavaros trumpos ir mieste reikia daug junginėti... Galėtų tiesiog būti 5 ilgesnių pavarų. Nelabai kokybiškos salono medžiagos - gana greit lužta, labai trinasi mygtukai ir apdaila. Kėbulas labai linkęs rūdyti ir stipriai daugelyje vietų. Nepaisant smulkių trūkumų ir rūdžių - tai labai kantrus, praktiškas ir tiesog puikus, paptastas automobilis, kuris tikrai tinka tiems kas vežiojasi daug daiktų, bet nori kad automobilis valdytųsi kaip lengvasis. Perkant rekomenduoju ieškotis neusurūdijusio ir atkreipti dėmesį į variklio, pakabos ir pavarų dėžės darbą - viskas turi dirbti be vibracijų ir tyliai.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt