Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volkswagen Up
2011 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-06-01
E-Up! Electric
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Smagus vairuoti, labai manevringas, ekologiškas, ekomoniškas, ELEKTRINIS :)
Beveik nėra vietos gale, interjere prastos kokybės pigios palstmasės
Kuro tipas: Elektra
Bendras automobilio aprašas
Darbe naudojame du elektrinius e-Up! važiavimui pas klientus Vilniuje, taip pat ir aplink į rajoną. 2018 metų, vieno rida kažkas apie36k, pas kitą jei gerai atsimenu 42k. Šiaip vairuojant nesijaučia kad toks mini automobilis, važiuojant atrodo kad važiuoji su gerokai didesniu automobiliu, pojūtis kaip kokiam golfe, nors šitas žymiai mažesnis. Tačiau tas jo mažumas yra ant galinių sėdynių ir bagažinėje. Bagažinė nors ir yra labai maža, tačiau gana gili. Ant galinių sėdynių vietos labai minimaliai, na 2 žmones per miestą pervežti įmanoma, toliau nesinorėtų gale važiuoti, 3 gale prie geriausių norų netilptų. Bet tai miesto mašina, o priekyje vietos pilna, tikrai patogiai galima važiuoti. Garso izoliacijos atrodo kad visiškai nėra, daugiausia sklinda iš automobilio galo kelio triukšmas ir plstmasių barškėjimas, mažesniu greičiu viskas normaliai, visi garsai atsiranda pasiekus 70kmh++. Važiavimo savybės mieste tikrai man patinka, iš vietos trauka super, nuo pat starto eina maximaliai, ne kartą nuo šviesoforo teko prabandyt, palieka ir 3l bmw, bet visa galia baigiasi ties 40-50kmh, nes pas elektromobilius didžiausias sukimo momentas ir galia prie mažu apsisukimu, nuo starto, ir kuo greičiau važiuoji, tuo sukimo momentas ir galia mažėja, visiškai kitaip nei su VDV. Kas dėl nuvažiuojamo atstumo, po Vilnių apie 120km nuvažiuojam, trasoje kažkas apie 100 vasarą, čia apytiksliai, neteko niekada nuo 100 iki 0 likucio išvažinėti. Pasikrauna labai greitai, pajungi į stotelę, kol surūkai cigara jau žiūri kokiem +30km įvaikti pasikrovęs, jei palieki krautis prie parduotuvės, kol apsiperki jau ir visa baterija beveik įkrauta būna, jei reikėtų važinėti su tokiu pastoviai užmiestyje, aišku užknistų stoti, krauti, bet mieste tikrai pakanka daugeliu atvejų. Stabdymas daugiausia vyksta varikliu, kol sustoji, regeneruoja energiją tupo metu ir taip vėl kažkiek įsikrauna baterijos, jei važiuojat B pavara, o ne D, tai stabdžių pedalą galima pamiršti kad toks yra, iš pradžių sunku priprasti buvo, ir pats stabdymas labai jautrus, atrodo stabdį paspaudi silpnai, o mašina jau gerai stoja. Dabar visiškai stabdžio nebenaudoju normaliom salygom važiuojant, jei matai situaciją daugiau nei 5 metrus į priekį, įvertini kiek sustot atstumo reikės ior puiku, dar ir atstumą nuvažiuojamą padidini, kalades taupai.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 7)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt