Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volvo V40
2012 - 2019
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-04-28
Volvo V40 2012
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Dizainas, led skydelis, komfrotas, kokybė
Brangios detalės, kurias mėgsta vogti, tad KASKO privalumas
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 7,4
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 6,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 6,7
Bendras automobilio aprašas
Automobilis išties yra patrauklus, išorė atrodo puikiai ir moderniai, net su paprasčiausia komplektacija. Važiavimo kokybė gera, tačiau yra iš kietesnės pusės, nes važiuoklė yra iš esmės Ford Focus. Iki 2015 metų mažatūriai varikliai yra Peugeot, tad siūlyčiau vengti, nes galios gan mažai ir problemų jie turi pakankamai, o 2.0l yra Volvo 5cyl iki 2015m, o vėliau 4cyl. D3 turi pakankamai galios ir yra gan ekonomiškas. Sėdynės yra super patogios, tačiau volvo nepasižymi labai ilgaamžiška oda, tad ją reik prižiūrėti. Bagažinė pakankamai talpi, nebent tenka dažnai vežioti sofas ar šaldytuvus. Didžiąją dalį malonumo sudaro komplektacija ir šiame automobilyje ji yra gana gausi. Žymusis TFT spidometras (LED) su 3 temom, adaptyvi kruizo kontrolė, šildomi stiklai, dienos šviesos, berėmis galinis veidrodėlis, šviečianti pavarų perjungimo svirtis, automatinis parkavimas ir t.t. Automobiliu esu patenkintas, nes jo kainos ir kokybės santykis yra labai geras. Už tokius pat pinigus tokios komplektacijos, modernaus dizaino ir metų neradau pas jokį kitą konkurentą. 2019m mokėjau 8900, kai tuo metu Audi A3 2012m, kaina prasidėdavo tik nuo 9000 už tuščia.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Nuvertėjimas panašus į Bmw, audi ar mercedes, tačiau yra šiek tiek didesnis.
Patarimai perkančiajam
Pažiūrėt ar priekinės sėdynės sueina sėdima dalis su atlošu, jei ne, reiškia turėjusi įvyki. Pasidomėt komplektacija, kadangi tuščia neteiks daug malonumo, o privalumų turi daug.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 6)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt