Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volvo XC90
2014 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2023-01-08
Naujas 2022 Recharge T8
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Pakankamai talpus, komfortiškas, patogus tolimoms kelionėms.
  • Gera garso izoliacija
  • Interjero medžiagos
  • Komfortiškas
  • Erdvus salonas
  • Talpi bagažinė
neužbaigta programinė įranga, jos klaidos.
  • Neekonomiškas
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Benzinas / Elektra
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 12,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 10,0
Bendras automobilio aprašas
Čia bus gana daug neigiamų atsiliepimų apie naują XC90. Kažkaip internete yra daug pagyrų apie išvaizdą, techninius parametrus, bet beveik nėra apie informacinę ir valdymo sistemą. Pernai atkeliavo naujas XC90 Recharge T8. Su įdiegtu Android'u ir Google Aps. Techninė automobilio pusė visai nebloga - galios pakanka, tyla salono viduje, pakaba ir valdymas irgi geras (kaip tokios masės automobiliui). Bet su informacine sistema blogai. Nelaimė visiška - pusė funkcijų pakimba, neveikia. Automobilio per nuotolį užvesti negali, remote atrakinimas/užrakinimas kartais veikia, kartais ne. Kelis kartus buvo dingęs bet koks garsas iš audiosistemos. Įdomiausia, kai dingsta posūkio garsinis signalas - tada turi per langą pasižiūrėti ar neužgeso tuo pačiu ir posūkio lemputės :). Google maps pakibo, tad teko resetinti visą sistemą. Stoglangio užuolaidėlė užrakinus automobilį automatiškai neužsidaro, nors nustatymuose yra įjungtas automatinis uždarymas. Bendrai paėmus - automobilio konfigūravimo galimybių liko gal 20%, palyginus su ankstesne versija. Jutiklinis ekranas atima daug vairuotojo laiko, jei reikia kažką greitai pakeisti, įjungti ar išjungti. Labai trūksta bent kelių paprastų mygtukų - pvz. greito salono pašildymo arba salono oro recirkuliacijos greito įjungimo, jei priekyje kažkas uždūmija. Dabar reikia pereiti bent 4 ekrano paspaudimus, kad tą padaryti. Kiekvieną kartą įlipęs į automobilį turi kelias minutes spaudinėti nustatymus, kad galėtum pradėti važiuoti tau įprastu režimu. Nėra individualaus vairuotojo parametrų išsaugojimo. Kažkoks pusiau pensininko automobilis, kuriame ne tu valdai automobilį o jis tau diktuoja savo sąlygas kada ir kaip važiuoti. Palyginus su ankstesne versija, kurioje buvo įdiegta Volvo senoji informacinė sistema - naujoji yra visiškas nesusipratimas. Jau praėjo daugiau nei pusė metų nuo automobilio pagaminimo, bet iš gamintojo jokių naudingų atnaujinimų ar klaidų pataisymų dar vis nėra. Tikriausiai visi resursai skiriami naujam EX90 modeliui? Keista, kad tokio lygio automobilis išleidžiamas į rinką su nebaigta programine įranga? Įdomu, kaip kitiems vairuotojams - ar irgi tos pačios problemos, ar čia man taip nepasisekė :)
Patarimai perkančiajam
Mano nuomone - valdymas vien jutikliniu ekranu kartais yra ne privalumas, bet didelis trūkumas, atimantis vairuotojo dėmesį. Nepirkite ką tik pasirodžiusio naujo modelio, kol nepraeis metai - dveji, per kuriuos bus išgaudytos klaidos ir problemos.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt