Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volvo XC90
2014 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-11-07
Vertas savo kainos tik salonas, visa kita - ne
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Tik salonas
Viskas išskyrus saloną
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Nesuprantu už ką mokėti tuos pinigus. Peagout-Citroen-Opel lygio Aisin dėžė, kuri nuo konkurentų (ZF, 9G, DSG) atsilieka totaliai, o ypač nuo ZF. Aisin dėžė laiko max tik 480 Nm sukimo momentą, dėl šios priežasties Volvo gali dėti tik 3 ir 4 cilindrų variklius, visiškai ne dėl ekologijos galingesnių variklių atsisakyta. Nei Audi, nei BMW, nei Mercedes neatsisakė 6 cilindrų, nei 8 cilindrų. 4 cilindrų D5 varikliai pilni brangių bėdų jau iki 200 000 km ridos - tikra katastrofa. Nėra dermės variklis-dėžė, važiavimas neįtraukia, nėra jokio gražesnio variklio garso - Peagout-Citroen-Opel ar Škodos 4 cilindrų lygis. Vairavimo pojūtis atkabintas nuo kelio, ne vairuotojų mašina, daugiau šeimos arba solidesnio amžiaus žmonių mašina. Vienintelis dalykas kas vertas pinigų tai mašinos vidus - sėdynes, visas salonas, garso aparatūra, medžiagų kokybė, stilius (man asmeniškai stilius - meilė iš pirmo žvilgsnio). Bet planšetė vietoj tikrų mygtukų irgi ne visiems tinka, pvz., man netinka.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 17)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt