Markės
1512 iš 1845
Seat Altea 2004 - 2015
Seat Altea, 2004 - 2015
515Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.78% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)Viso įvertinimų: 15
9% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)4% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)10% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)9% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)1% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)
Ar rekomenduojuTaip 80% Ne 20%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
Seat Altea yra kompaktiškas vienatūris suprojektuotas italų projektuotojo Walter de'Silva ir pristatė naują Seat dizaino kryptį. Automobilis buvo gaminamas ant Volkswagen A5 (PQ35) platformos. Altea yra identiškas Toledo modeliui tik turi didesnį bagažo skyrių, taip pat buvo gaminama dar didesnė Altea XL versija. Penkiavietis Altea yra orientuotas į šeimą, tačiau turi sportiškesnį įvaizdį nei daugumas konkurentų. Neįprasta dizaino detalė - priekinio stiklo valytuvų galinė padėtis (esant išjungtiems) yra vertikali, o patys valytuvai „pasislepia“ priekinio stiklo statramsčiuose. Rezultatas – pilnai nuvalomas priekinis stiklas, tačiau tokiu atveju priekiniai statramsčiai yra gerokai platesni ir riboja matomumą. Altea yra saugus automobilis ir įvertintas penkiomis žvaigždutėmis Euro NCAP saugumo reitingavime.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 15
2022-11-20
Seat Altea
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Erdvus salonas, Talpi bagažinė.
Nepatikimas variklis, įpurškimo sistema, kuro siurblys pridrožia vadinamų “struškiu” ir užkemša visą sistemą! Pasirodo tai visų volksvegen grupės automobilių bėda! Labai brangus remontss
Talpus, bet nepatikimas variklis!
Pilnas atsiliepimas...
Lauris Janusas | 2022-09-06
2006m. 1.9tdi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pravažiavus 4metus buvo visko.. + Variklis tikrai patikimas Važiuoklės laiko gerai, nekalbu dėl einamojo remonto
- Garso izoliacija prasta, Rudyja arkos dureliu apacios Langu pakelikai nutruksta troselis Priekiniai valytuvo kaulai lūžinėja Elektros gedimu nedaug pasitaike
Visos genda mašinos, butent altea remonto kaštai ganėtinai pigiai atsieina, konforto nebus tačiau trumpom kelionėms tinkantis auto!
Pilnas atsiliepimas...
2022-05-16
Galingas, bet skurdus
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Vikrus
Nedaug
Pirkau prieš 7 metus. Buvo 170000km. Dabar 430000km. Keičiau turbiną, kas metai visus priekinius sailentblokus ir stabilizatoriaus traukes. Salonas greitai tepasi, sėdynes net nuo vandens dėmėmis.
Pilnas atsiliepimas...
2020-06-10
SEAT ALTEA 2010 metų, 1.6 TDI
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringas, sėdisi pakankamai aukštai, daug patogiau nei paprastame golf`e.
1.6 TDI varikliui šiek tiek trūksta traukos (77 KW), tačiau tai subjektyvus dalykas - vieniems ir 50 KW užtenka ir nesiskundžia, gal šiek tiek žemoka, tai kartais ir prie bardiūrų parkuojantis atsargiau reikia
Pirktas iš Vokietijos su serviso knyga, einamieji aptarnavimai daryti laiku, rida 135 000 KM. 2010 m. modelis, facelift (nuo 2009 m. ėjo atnaujintas modelis, salono panelė modernesnė, lempos šiek tiek skiriasi, galinis langas didesnis, bendrai skirtumai daugiau kosmetiniai turbūt). Automobilis kokybiškas, iš esmės tas pats kas VW Golf Plus, tik pigesnis, nes visos dalys tinka nuo VW, tik išvaizda skiriasi. Kadangi rida nedidelė - 135 000 km, o automobiliį turiu dar tik 1 metus, tai remonto ir eksploatacijos kaštus įvertinti sudėtinga, tačiau iš esmės SEAT ALTEA padaryta ant to pačio VW Golf Plus bazės, tai visos detalės tinka nuo VW automobilių. 1.6 TDI motoras yra kilęs iš 1.9 TDI pirmtako, tik sistema čia jau common rail, o ne pumpe duse, nors galios ir sukimo momento tiek pat 77 kw, 250 NM.
Pilnas atsiliepimas...
2020-04-10
Seat Altea
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Bandau sugalvoti, bet ju nėra.
Silpna važiuokle, turbinos problemos
Turiu ši automobili 4m niekam nepatariu jo pirkti, važiuokle labai silpna, pastovus važiuokles remontas, turbinos problemos, garso izoliacija nulis, plastiko kokybe viduje prasta, pastovus autoserviso klientas, elektronikos problemos, 1.9 tdi.
Pilnas atsiliepimas...
2019-03-27
Kaprizingoji Seat Altea 1.9 TDI PD 77kw 2007
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Daug daiktadėžių, erdvi, dizainas, valdymas
Žema, braižosi salono apdaila, bent man - nepatikima
Automobilis eksplotuotas neilgai. Nusipirkus iš Vokietijos, džiugino automobilio erdvumas ir šeimyniškumas, tačiau tuo pat metu pradėjo byrėti dauguma agregatų. Galiausiai erzino mažas automobilio aukštis ir nepraktiškas galinių lempų lempučių keitimas. Reikia visą farą kiekvieną kartą išimti. Automobilio dinamika pakankama. Valdymas lyg kompaktinės klasės automobilio. Erdvė salone suprojektuota idealiai,erdvu gale ir priekje. Prietaisai salone po ranka, kokybė - biudžetinė. Valytuvu suprojektavimas - gera idėja, kuri pasiteisina praktikoje. Automobilio bagažinė kaip paprasto Golf V. Pumpe Duse motorai geri ir patikimi, tačiau nuvaikytas toks variklis nekelia didelių emocijų. Remontuota daug dalykų,tas erzino labiausiai. Eksplotacija nėra brangi. Nuvertėjimas didelis, nes rinkoje atsirado daug tokių automobilių. Tiek ekonomijos, tiek greičio, tiek dinamikos tikėtasi geresnės, tačiau realybėje nutolta stipriai per daug nuo gamintojo deklaruojamų skaičių, kadangi variklio resursas į pabaigą. Jei ieškote gražaus dizaino, neblogos komplektacijos, nedidelio šeimyninio vienatūrio - Altea jums.
Pilnas atsiliepimas...
2018-10-25
Patinka
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Erdvi, patogios sėdynės, pakankamai tyli, didelė bagažinė.
Labai žema, norėtųsi daugiau jėgos iš vietos.
Turiu xl modelį benzinas dujos 1.6 variklis daug pliusų ir gal vienintelis minusas - žema.
Pilnas atsiliepimas...
2017-10-28
Altea XL
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Mieste manevringumas. Geras artimų šviesu kelio dangos apšvetimo spektras.Labai greitai įšildo saloną žiemą. Patogus kelionėse, ir važiuojant ilgesnius atstumus.Talpus
Storesni statramščiai trugdo matomumui darant posukį reikia tai turėti omenyje.Iš vienos pusės tai minusas, o iš kitos pusės, tai žiemą neprišalą valituvų gumelės.
Sveiki, su SEAT susiduriu ne pirmą kartą, ir manau šį tą vertingo galiu papasakoti ir kitiems žmonėms, kurie galbūt ieškosi automobilio. Konkrečiai kalbu apie Seat XL 2007m. 1,9 dyzeliniu varikliu, ir 77Kw galia. Kadangi SEAT Altea XL yra mūsų antras automobilis, tai galiu lyginti su volksvagenu TOURAN T1. 2003m. 2,0 dyzeliu 100Kw. Seat yra lengvesnis, ir ekonomiškesnis tiek mieste, tiek už miesto negu Touran, tai yra asmeniškai patikrinta. Dar kas patinka pas Seat, tai dizainas, čia galima sakyti, kad moteriškas ar panašiai, bet Touran atrodo kaip netašyta kaladė prieš Seat. Apie Seat saloną pasakysiu,kad erdvės pojūtis tikrai juntamas mažesnis negu pas Touran, bet barškėjimų pas Seat altea XL negirdėjau,surinkimo kokybė tikrai gera. Prietaisai ir valdymas labai patogus. Kalbant apie garso izoliacija, tai didelę įtaką garso izoliacijai turi padangos. Dėl auto aukščio reiktu padangas pasirinkti tai pat. Seat Altea XL pasirinkom nes auto tikrai praktiškas ir galbūt dar daug kam neatrastas, jis gražaus dizaino jaunatviškesnis ir toks pat patikimas kaip volksvagenas. Visas remontas kaip ir pas VAG grupės automobilius.Detalių spektras ir kokybė priklauso nuo jūsų požiūrio ir piniginės.Kalbant paprastai tai golf V. Nėra brangus išlaikyti automobilis.Nuvertėjimas vidutinis.O iš kitos pusės žiūrint tai mašina mašinai nėra lygi.Viskas priklauso nuo to kas važinėjo iki jūsų.Remonto išlaidos ypač. Patarčiau pirkti su neatsukta rida, tada jus tikrai džiaugsitės automobiliu. Kaip ir minėjau automobilį pirkite su neatsukta rida ir aiškia istorija.Jei pardavėjas jums atsisako pateikti VIN numerį patikrai duomenų bazėje, tai žinokite, kad pardavėjas nenori kad jūs žinotumėte kas buvo atsitikę su parduodamu auto.Kaip taisyklė tokie auto rinkoje yra pigesni, bet jūs nieko apie juos nesužinosite gal jūs vietoj vieno auto perkate kelis sujungtus. Vidutiniškai žmogus per metus užsienyje nuvažiuoja iki 30tūks.Km.Tai tą skaičių jums reiktų padauginti iš automobilio metų skaičiaus ir gausite realų kilometražą. Tokie patarimai.
Pilnas atsiliepimas...
2017-03-31
Gaila buvo parduoti.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Malonumas vairuoti,matomumas,man jis labai patiko.Visą gyvenimą vairavau MB. Keista,kad šiame auto man MB netrūko.
Žemokas.Reikia saugotis parkuojantis ar važiuojant žvyrkeliu.
Kai emigravome iš Lietuvos,būtent su tokiu auto ir išvažiavome. Labai ekonomiškas,traukia labai gerai,patogios sedynės.Bagažinė tiesa mažoka. Dėl išvaizdos tai skonio reikalas. Mano seat buvo tamsiai pilkos esfalto spalvos. Kadangi registracija Norvegijoje kainuoja daug,po 2 metų teko seat parduoti. Tikrai buvo gaila. Keičiau per 2 metus tik kaladėles ir stabdžių diskus.Tiesa, tik nupirkęs vežiau,kad visus diržus,įtempėjus ,tepalus pakeistu ir t.t. Tas buvo gan nepigu... Nuvertėjimas? Kiek sumokėjau ,už tiek ir pardaviau po 2 metų. Nieko specifiško. Tikrinti viską kaip ir pas paprastą auto.
Pilnas atsiliepimas...
assa | 2016-11-29
siaip sau
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
nebrangus,talpus,ekonomiskas
zema prosvaisa,prasta garso izoliacija,salono medziagos
turiu jau 3 metai,tad jau galima bandyt vertinti:) na kaip uz tokius pinigus,puse velnio masina,bet stebuklu nesitikekite.variklis patikimas,bet silpnas,vaziuokle pakankamai patvari,pakankamai talpus.Is minusu- viena prasciausiu garso izoliaciju,kokia teko matyt,bei zema prosvaisa- nuo kelio geriau nenuvaziuoti.remontas nei labai brangus,nei pigus-bet nesitikekit kad kainuos kaip golfo :) vidaus plastmases kaip is 19 amziaus:) kaip ir rasiau,1.9 agregatas patikimas,bet galios stipriai truksta:)is tipiniu remontu:smagratis tarnauja apie 100k km. po 6lietuvisku ziemu pradeda atsirasti rudeliu,supuvo puse duslintuvo-keiciau,vis atsiranda kokiu nesamoningu remontu,tarkim numire valytuvo varikliukas, ir tt
Pilnas atsiliepimas...
 
12
Seat modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Mini    Mii 
  Maži  CordobaCordoba   
 IbizaIbizaIbizaIbiza
  Kompaktiniai  ToledoToledo Toledo  
 LeonLeonLeonLeon
  Vidutiniai   Exeo  
  Mini krosoveriai    Arona
  Krosoveriai    Ateca
  Visureigiai    Tarraco
  Mini vienatūriai   Altea  
  Vienatūriai  AlhambraAlhambraAlhambra 
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt